Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 hours ago, Caligula said:

 

?

 

Covek ima najzdraviju mogucu reakciju na ovu bolestinu. Sada ispade da preteruje ili sta?

Čini mi se da je malo ostrašćeniji od drugih kritičara vlasti, kao da ima neki jak lični razlog ...

Link to comment

Ne znam, meni njegova reakcija deluje mnogo zdravije i normalnije, primerenije od onih manje ostrascenih. Zato mi se i Bakic dopada.

 

Vuciceva banda ubije Olivera, on sakriva te ljude po Srbiji i pravda ih poligrafima, naredjuje i ohrabruje prebijanja ljudi po Srbiji, krade na veliko (195 miliona samo za kopernikus odnosno ukrao covek dve nacionalne televizije i stavio bukvalno u svoj dzep), izneo sa bratom i Malim preko miliardu eura iz zemlje, na svim medijima trubi o kriminalu i nasilju opozicije a koje on zapravo sprovodi, optuzuje za nasilje nad zenama koju vrsi opozicija a njegovi zapravo to rade nekaznjeno - ukida institucije, medije, slobodne izbore - Petricic ne moze da bude blazi prema njemu.

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Petricic radi ono sto mora i to radi na velicanstven nacin. To sto smo mi u poslednje vreme ugazili u govno politicke korektnosti pa mrsomudimo okolo umesto da stvari nazivamo (crtamo, u Petricicevom slucaju) pravim imenima nije njegov problem. I naravno da je ovo sto crta licno. I treba da bude licno. Vuciceva "politika" se svima nama koji zivimo u Srbiji licno obija o glavu, nema nikakvog razloga da na sve to gledamo s nekim filozofskim mirom i s visine.

Link to comment

Pile predsednikovo o svinjama i dziberima [emoji23][emoji23]

Olja: Ja uposte nisam sigurna da predsednik za da pliva [emoji23][emoji1787][emoji23]

Link to comment

sad prvi put video ovaj utisak sa najviše glasova. kako se ovo dno od čoveka obraća roditelju koji je izgubio dete. 

pa kako živi spava? ovom treba otfikariti glavu. ovaj ne sme dalje 

Link to comment

U paralelnom svetu, u emisiji "šit-tvit" vedrana rudan, djv i neka iz kurira ...

 

Možete svašta da mislite o Rudanovoj, ali što ume lepo da zavuče budalama sa obe strane Dunava, ispreskakala je Pljosnatog kad god bi krenuo sa svojim standardnim floskuletinama ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...