Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

...i tako se ismejasmo i ispodjebavasmo sve redom. a  naprdnjaci i dalje jašu......jer, na kraju krajeva,  nema boljih :fantom:

Neka, samo neka jašu a mi ćemo se i dalje smejati 

Link to comment
37 minutes ago, Filozof manijak said:

...i tako se ismejasmo i ispodjebavasmo sve redom. a  naprdnjaci i dalje jašu......jer, na kraju krajeva,  nema boljih :fantom:

Neka, samo neka jašu a mi ćemo se i dalje smejati 

 

 

pa brate bar smo pametni u picku materinu, i to dokazujemo uvek kada se nasmejemo nesposobnoj opoziciji !

 

NECE NAS PONOVO ZAJEBATI HAHAHA

 

 

Link to comment
21 minutes ago, Host said:

Brt, trebalo je da o tome mislis pre nego sto si botovao za radikale. Mos da se flagelises do sutra, Tomu ti necemo oprostiti :fantom: 

 

:D

 

nikad robom

Link to comment
23 hours ago, Valkyrie said:

Moja zamerka njemu je bila ta što je besomučno kidnapovao emisiju, saslušavao Voštinića, odgovarao na tuđa pitanja i, realno, ponašao se kao da je on voditelj emisije a ne Olja. 

+1 i govorio umesto Voštinića šta je ovaj naumio da kaže. 

A i Lepi je udavio za sedam medalja.

Njihovi monolozi i stavovi koje sam sve mnogo puta čula (99% sam sigurna da nema nijednog BT ili TP onlajn intervjua/nastupa u poslednjih 5 godina da nisam pogledala)

23 hours ago, Valkyrie said:

Svaki put kad je BT insistirao na tome kako je Vučić lažov i lažov i lažov, digla mi se kosa na glavi. Najviše zato što je meni lično u oči (na moje pitanje šta misli o AV, da je meni saradnja s njim neprihvatljiva, da ga se plašim i da mislim da je patološki lažov), odgovorio da njega AV nikad nije slagao. Cool psychology, bro! :thumbsup:

:lolol:

Link to comment
14 hours ago, Willow said:

 

Pa dobro, tu je i Sergejev™ PSG, oko koga je počela da se skuplja ozbiljna ekipa, pa bi i oni mogli biti alternativa Vučiću i Đitleru, ako NDB ne uspe da se nametne biračkom telu. 

 

razlika je u tome sto psg usmerava komplet energiju u protiv - ono, fokus je iskucljivo na skidanju trenutne vlasti bez da nude opipljivu alternativu. that's not sustainable. jer ce se neminovno rasuti na sto strana jednom kada taj cilj bude postignut. nema tu konkretnije price sem sto vicu protiv.

 

tu je i usputni ali ni malo zanemarljiv problem setanja sa npr boskom i dverima, jer sta posle? hraniti i negovati tu vrstu ideologije/sitema vrednosti ne moze izaci na dobro. to je jasno kao dan. nijw ni stvar viseg cilja jer ce posle opet morati da se izlazi na ulice i da se bori upravo protiv istih. to je luz/luz pristup.

 

dok je NDB/gradjanski front apsolutno druga prica. to su pokreti koji su zasnovani, koji grade i neguju upravo alternativni pristup. bore se za konkretne stvari i na tome im je fokus. nisu se pozicionirali na to da je rusenje rezima dovoljno samo po sebi - vec samo kao korak ka ostvarenju tih konkretnih ciljeva. e to je vec potencijal. 

 

 

11 hours ago, Host said:

Plastican opis, upravo tako i ja vidim Sergilija i ekipu. To je profil ljudi koji u pricu o mogucnosti da grassroot pokret, dakle grupa ljudi koja ima politicku agendu i siri je direktnim radom sa birackim telom, dostigne popularnost, uleti dosetkom da se njihova opcija koja nepostojecu politicku agendu plasira najantigrasrutskijim pristupom, psovanjem na tvici, takodje moze nametnuti. 

 

Pa realno, mozda i moze jer ce se uvek naci odredjeni procenat politickih ignoranata i moralnih nistica koji ce se zadovoljiti antipolitickim, prostackim i sovinistickim top-down pristupom Sergeja Trifunovica i ozbiljne druzine. Medjutim, posto su tema prethodnih postova bili grassroots pokreti, druzina nek odjebe nazad na tviter sa kog je ispuzala i saceka da ih neko kandiduje kao temu.

 

to.

 

 

 

Edited by roksi
Link to comment

Jel' Šolak drži ovu Novu S?! Pa, dobro, da li može da obezbedi studio u kojem neće biti 40+ stepeni i gde gosti u studiju neće tokom emisije juriti komarce?

Edited by stoka
Link to comment
Jel' Šolak drži ovu Novu S?! Pa, dobro, da li može da obezbedi studio u kojem neće biti 40+ stepeni i gde gosti u studiju neće tokom emisije juriti komarce?
Ne može.




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...