Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 17.6.2019. at 0:22, bradilko said:

sad prvi put video ovaj utisak sa najviše glasova. kako se ovo dno od čoveka obraća roditelju koji je izgubio dete. 

pa kako živi spava? ovom treba otfikariti glavu. ovaj ne sme dalje 

 

Ovo je stvarno bilo nadrealno cak i za njegove pojmove, nisam mogla da verujem sta gledam

Odavno pricam da se samo nasiljem moze protiv tog smrada

Kakav crni dijalog 

 

 

Link to comment

Meni je nadrealno bilo ono sa Ostojićem iz Aleksinca...
Ustvari i nije, serem. Zbog takvih stvari sam i odlučio da odem. Žao mi vas nekoliko koji ste (još?) tamo, ali većina je tačno ovo i zaslužila i zaslužuje.

Link to comment
Meni je nadrealno bilo ono sa Ostojićem iz Aleksinca...
Ustvari i nije, serem. Zbog takvih stvari sam i odlučio da odem. Žao mi vas nekoliko koji ste (još?) tamo, ali većina je tačno ovo i zaslužila i zaslužuje.
Zaslužili smo i mi...
Nisu zaslužila deca...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
Zato smo tu da ih spremimo za paljbu odavde u neki normalan život.

Sent from my SM-N950F using controlled substances...


+10000






...shiit has hit the fan...

Link to comment

Gledao sad malo poslednji UN, zbog Petričića. Nekako, u onakvom okruženju i sa onako upakovanim Oljinim predlozima, čak se i nisam iznervirao previše zbog boleštine (a inače vesti i tv ne gledam iz-za zdravstvenih razloga).

 

btw, Petričić je car.

Link to comment
Od one prethodne ture Utiska, a zar je bitno, nesto menja?
Ne menja ali je gledano jedno deset puta kad je bilo, a i priča je stara...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

eto napokon neko sa tamne strane, jos covek poznat kao uvek spreman i zeljan dijaloga :fantom:

 

nego, odgledao danas utisak sa petricicem, prilicno vec smara to oljino insistiranje na dijalogu i izjednacavanje petricicevog "nisu normalni" sa svim bljuvotinama koje izgovaraju vucic i podanici mu

 

za dijalog je potrebno dvoje

kako da razgovaras sa nekim ko to ne zeli?

i kad su obavezni da prisustvuju na onim javnim debatama pred izbore, sve sto rade predstavnici vlasti jeste da vicu iz sveg glasa potpune besmislice da prodje vreme i da onaj drugi nema priliku bilo sta da kaze

svako gostovanje vlasti i opozicije se bukvalno na to svelo evo vec unazad nekoliko godina

i kakav onda dijalog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...