Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Radikali veliku snagu crpe iz toga što su u neprekidnoj ofanzivi. U skupštini oni drže banku. Na TVu oni drže banku. Uz to iza njih stoji cela mašinerija kreiranja javnog mnjenja. Oni ni ne moraju svojim izjavama toliko da utiču na ljude, dovoljno je da se pojave i pokupe ono što im je unapred pripremljeno. Ne bih da ulazimo u političku priču ovde, ali upravo zato ih danas Tadić sa rigidnijom porukom dobija sa manjom razlikom nego ranije.Zato ih treba konstantno držati u defanzivi i videti kako može javno mnjenje da se okrene u drugom smeru. Nisam optimista, ali me raduje kada ih vidim kako zamuckuju.

Link to comment
hahaha, "kad su chicago bullsi osvojili nba ligu, pola čikaga je razlupano...pa zar se tu govorilo o tome, ili o majklu džordanu." Vučić Aleksandar, leta gospodnjeg 2008.
Ispravka, bilo je malo više od pola...Kada su Čikago Bulsi osvojili treću NBA titulu, nijedna prodavnica u Čikagu nije ostala čitava! Pa jesu li ljudi posle pamtili to ili Majkla Džordana?!Čanak nešto slabije počeo (doduše jedva je dolazio do reči u prvih 20 minuta) ali onda preokrenuo. Odavno nisam video onog jeguljinog abortusa da sleže ramenima bez da makar pokuša da upadne u reč ili da ga prekine nekom histerijom. Možda je dobio neki ruski sedativ pred početak emisije.edit: bold Edited by beowl
Link to comment

Ja mastam kak'i bi drug Neso bio kao predsednik.. Taman ona doza "drzavotvornosti" tj. ozbiljnog stava u sinergiji sa politickim radikalizmom i nenadjebivim smislom za humor. Paralela sa Tadicem: zelim reci da Canak ne deluje neubedljivo kada govori i o nekim "patriotskim" temama (smanjivanje drzave, problem ratnih veterana, itd), ali je zato sjajno radikalan i vatren kada to treba biti.

Link to comment
Odavno nisam video onog jeguljinog abortusa da sleže ramenima bez da makar pokuša da upadne u reč ili da ga prekine nekom histerijom. Možda je dobio neki ruski sedativ pred početak emisije.edit: bold
Milina za gledati. :DRadujem se transkriptu ovog utiska.
Link to comment
Ja mastam kak'i bi drug Neso bio kao predsednik..
...ne preteruj...bio je toliko dobar na celu vojvodine su odmah posle njega zaseli radikali i haraju, evo vec 4 godine...
Link to comment
smrt je vazda bila teren gde se radikali najbolje snalaze. kao i laz i demagogija. al ovo je zbilja ogavno gledati.
To je jedini teren gde se snalaze, zato stalno zalivaju travu na njemu i djubre ga.Ne mogu da razumem da dva i nesto miliona ljudi podrzava ovu gnjidu.
Link to comment
...ne preteruj...bio je toliko dobar na celu vojvodine su odmah posle njega zaseli radikali i haraju, evo vec 4 godine...
?sa tom razlikom da nisu zaseli. Koalicija DS-LSV-manjine jase od 2000. godine.
Link to comment

'Aj da pitam dok ste svi jos tu na okupu.Jel' istina ono sto Vucic rece da je u petak na vestima isla kao prva vest o one dve curke, a tek posle o lesu u i desavanjima u i oko ambasade?Pitam jer nepostizavam da pogledam sve vesti poslednjih dana, a zanima me.

Link to comment

Jao evo Aca eksperimentise s ironijom `lopovi koji nisu lopovi vec preposteni gradjani`... :puke: A i zrtvuje se, jadan, strasno svaki put kad treba da gostuje na b92, al eto cini to da siri dobru rec...Pobogu, recituje ko los glumac.

Link to comment
'Aj da pitam dok ste svi jos tu na okupu.Jel' istina ono sto Vucic rece da je u petak na vestima isla kao prva vest o one dve curke, a tek posle o lesu u i desavanjima u i oko ambasade?Pitam jer nepostizavam da pogledam sve vesti poslednjih dana, a zanima me.
Pominjali su i les, ali mislim da se jos cekalo na rezultate obdukcije...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...