Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

To nešto u zadnji čas? Obično u izbornim noćima ne bude Utiska.

 

ponedeljak

  • Hvala 1
Link to comment

Doktor govori sve sto prosecni drugosrbijanac zeli da cuje: ugasiti opoziciju i napraviti novu i lepu.

 

Aplauz.

 

Ja mislim da Vucic bukvalno sada otvara sampanjac.

  • +1 1
Link to comment

Doktor je odrzao lekciju svim nabedjenim opozicionarima, kako se najbolje bori protiv Psiha i njegove bande.

Veoma pametan i takticki nastup, bez frontalnih i predvidivih napada.

Gadjati ove donje esalone a ne AV direktno, unositi razdor i konfuziju u njihove redove, ponuditi neku opciju i njihovim razocaranim glasacima, ne govoriti im da su krezuba stoka, potencirati unutrasnjost i vankrugodvojkasenje itd.

Djiki (a bogami i ostali) da gledaju i uce :s_d:

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Primetila sam da dr ide na savest, sad da li će mu to uspeti, videćemo.

To možda i može tamo gde se svi znaju, ali u većim gradovima nikako.

On kaže da ti neki članovi SNS iz Niša bukvalno neće da izađu iz kuće , centrala ih navodno gura u otetu pobedu a oni znaju da su izgubili, pa sad kao od griže savesti ne mogu ni u pekaru jer Nišlije su časni ljudi.

Hm, srećno mu sa tim pristupom, nadam se da će da upali ali strepnja mi je dublja od nade.

Šta je onda sa dosadašnjom bahatom niškom stokom, gde je njima savest i čast ?

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Primetila sam da dr ide na savest, sad da li će mu to uspeti, videćemo.

To možda i može tamo gde se svi znaju, ali u većim gradovima nikako.

On kaže da ti neki članovi SNS iz Niša bukvalno neće da izađu iz kuće , centrala ih navodno gura u otetu pobedu a oni znaju da su izgubili, pa sad kao od griže savesti ne mogu ni u pekaru jer Nišlije su časni ljudi.

Hm, srećno mu sa tim pristupom, nadam se da će da upali ali strepnja mi je dublja od nade.

Šta je onda sa dosadašnjom bahatom niškom stokom, gde je njima savest i čast ?

 

To je i nachin da se neke stvari kazu. Po meni dobar pristup.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Doktor opasan, socijalna inteligencija izuzetna.

 

meni ima logike, manevarski prostor je taj koji je ali po meni poruka je bas jaka poslata da je svakom tamo jasno da je ovo pokradeno a ne samo jos jedna runda krali ste/nismo/ he said she said.

Znachi super, vladacete gradom na izborima transparentno pokradenim.

To recimo nije sluchaj u BGu gde je jedan mishmash poruka i zakljuchaka. moj utisak.

Link to comment

Meni je u stvari najjaci utisak, koliko su drugo dvoje gostiju bledi i nezanimljivi u poredjenju sa doktorom.

Vidi se da ima talenta, i pravi pristup.

 

Link to comment
1 minute ago, brusli said:

Meni je u stvari najjaci utisak, koliko su drugo dvoje gostiju bledi i nezanimljivi u poredjenju sa doktorom.

Vidi se da ima talenta, i pravi pristup.

 

Može se čak reći da ti je to utisak nedelje.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

To je i nachin da se neke stvari kazu. Po meni dobar pristup.

 

+1

 

Najbolje da se dok bori za 18% hardkor opozicione Srbije. Hajde da nikad ne izađemo iz blata. 

  • +1 1
Link to comment
On 10. 6. 2024. at 12:06, brusli said:

Doktor je odrzao lekciju svim nabedjenim opozicionarima, kako se najbolje bori protiv Psiha i njegove bande.

Veoma pametan i takticki nastup, bez frontalnih i predvidivih napada.

Gadjati ove donje esalone a ne AV direktno, unositi razdor i konfuziju u njihove redove, ponuditi neku opciju i njihovim razocaranim glasacima, ne govoriti im da su krezuba stoka, potencirati unutrasnjost i vankrugodvojkasenje itd.

Djiki (a bogami i ostali) da gledaju i uce :s_d:

 

Moze biti da je doslo vreme da Marinika zasuce rukave i krene u hirurgiju, spasi mnoge zivote i tako stekne politicki kapital :heart: jebes ovo demaskiranje Tesica ili narkomafije, mora izokola da se stekne makar deo poverenja od onog koje Vucic vec uziva kod glasaca.

 

Hirurgija, dobrotvorni rad, makar nesto konkretno jbg.

 

Btw  pise se po tw da je doktor na listi podrzavalaca Vucica iz 2022ge, ne znam je li tacno.

 

@Milošica slazem se za soc. inteligenciju, to se odmah vidi.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...