September 15, 20241 yr Sad mi jasno što nismo imali nikakve šanse. Ne od skoro, nego još od vremena D.Tucovića.
September 22, 20241 yr Popular Post Javio se predsednik udruženja prijeteljstva Srbije i Severne Koreje... Edited September 22, 20241 yr by radisa
September 22, 20241 yr Popular Post 2 minutes ago, radisa said: Javio se predsednik udruženja prijeteljstva Srbije i Severne Koreje... I rekao da je u S. Koreji problem manjka ljudstva resen uvodjenjem robota i vestacke inteligencije. Olja mu je na to rekla 'jel mogu ja prirodnom inteligencijom da vam pozelim laku noc?' I cao.
September 22, 20241 yr Just now, Sludge Factory said: I rekao da je u S. Koreji problem manjka ljudstva resen uvodjenjem robota i vestacke inteligencije. Olja mu je na to rekla 'jel mogu ja prirodnom inteligencijom da vam pozelim laku noc?' I cao. Ma nadrealan trenutak... U top 5 javlajnja ikad...
September 29, 20241 yr Gleda neko? Lepo zbore sva trojica, još se nisu popičkali, ali, bojim se da slaba vajda od toga svega... :( Edited September 29, 20241 yr by radisa
September 29, 20241 yr 51 minutes ago, radisa said: slaba vajda od toga svega... :( Klasična opozicija, svi lepo pričaju i na kraju ne bude ništa
September 29, 20241 yr Sta je htela Olja prvim predlogom? Ako ljudi ne znaju sta je empatija, znaci da je nemaju? Lepa, srpska rec
September 29, 20241 yr 1 minute ago, hefaca said: Sta je htela Olja prvim predlogom? Ako ljudi ne znaju sta je empatija, znaci da je nemaju? Lepa, srpska rec Mile i Slavica su glupi i treba im zabraniti da glasaju. Emisija je teško sranje, izbor gostiju takođe.
September 29, 20241 yr 30 minutes ago, hefaca said: Sta je htela Olja prvim predlogom? Ako ljudi ne znaju sta je empatija, znaci da je nemaju? Lepa, srpska rec da se i ja saglasim s tobom jednom, i meni je išao na nerve taj utisak. da su pitali šta je saosećanje (da, znam da nisu skroz sinonimi) - ljudi bi znali. to što ne znaju za reč ne znači da nisu empatični.
September 29, 20241 yr Ukljucila sam se kod treceg predloga i umalo da povratim. Nemam reci kakva je kreatura onaj Vulin.
September 29, 20241 yr meni je najporaznija činjenica da niko vulina nije gađao nečim dok je žvalavio ono o ženama, kad mu već neko nije drknuo šamarčinu, svi se smeju kao smešno hahaha crkli svi (btw, te ulične ankete sa prepadom ljudi kojima se kao dokazuje nešto su dno novinarstva oduvek)
September 30, 20241 yr 5 hours ago, svashtabezneshto said: meni je najporaznija činjenica da niko vulina nije gađao nečim dok je žvalavio ono o ženama, kad mu već neko nije drknuo šamarčinu, svi se smeju kao smešno hahaha crkli svi U riltajmu prepisuju od preko bare , stih proba, prodje kao «zajebancija», nakon toga postane «normalno» i na kraju obavezno. Previse zoom in i premalo zum auta postoji u sagledavanju situacije u kojoj se zivi. Prosirice se po sistemu majmun radi sto majmun vidi na svaku instituciju ili radno mesto, ne kao izuzetak, vec kao pravilo Zivi bili, pa videli, nazalost. I to i ovaj tretman skola i obdanista, obrazovanja uopste, kao i zdravstva i prava osiguranika. Ne zbog «nesposobnosti», vec sasvim namerno. Nista od onoga sto rade kao distrakciju i politike nije originalno njihovo vec Resavska skola. Edited September 30, 20241 yr by Moonwalker
Create an account or sign in to comment