Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

32 minutes ago, б1lme3 said:

ali koliko su ovo sizofrene poruke za ljude van beograda

 

jbt zivot koji kurac je onda ova dss ekipa igde izlazila, a izlaze skoro svuda van bgd


Jovanovic je bio protiv izlaska i na te druge izbore. Cuo sam, ali nisam bas proverio, da he zabranio da se koristi njegovo ime za nazive listi

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Dnaralaske said:

Moj uTiSaK do sada:
Lazovic: izbegao odgovor na potpis sa proglasom, ostalo ok (verovatno jer se uglavnom slazem sa tim sto prica).

Jovanovic: izbegao odgovor na pitanje za bojkot, covek koji je dobio mac proziva nekog da je milica zavetnica, izvodi neke logicke vratolomije kao zna da ce sad biti kradje jer je vec bilo a u novom sadu ne zna, moze samo da veruje, oce da revidira srebrenicu, proziva opoziciju informerski da je iskoristila tragediju, sve u svemu razocarao sam se, sliku o njemu sam izgradio sa foruma

Aleksic: isto izbegao odgovor kao i Lazovic, ostalo neubedljivo sta god da prica

Aleksica mogu da zamislim da prica isto sto i Jovanovic bez problema, ne znam kako iko moze da veruje coveku sa ovakvim nastupom.

Sve u svemu uzasna emisija, kud je pogledah.

aleksic je verovatno najveci gubitnik svega sto se desavalo u spn poslednjih mesec dana

barem trenutno deluje tako, mada se lako moze okrenuti, ako opzicija uzme neki grad u unutrasnjosti gde njegova stranka ima vodecu ulogu

 

a u potpunosti se slazem sa tvojim utiskom ( iz utiska :Jova:)

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Dnaralaske said:

Moj uTiSaK do sada:
Lazovic: izbegao odgovor na potpis sa proglasom, ostalo ok (verovatno jer se uglavnom slazem sa tim sto prica).

Jovanovic: izbegao odgovor na pitanje za bojkot, covek koji je dobio mac proziva nekog da je milica zavetnica, izvodi neke logicke vratolomije kao zna da ce sad biti kradje jer je vec bilo a u novom sadu ne zna, moze samo da veruje, oce da revidira srebrenicu, proziva opoziciju informerski da je iskoristila tragediju, sve u svemu razocarao sam se, sliku o njemu sam izgradio sa foruma

Aleksic: isto izbegao odgovor kao i Lazovic, ostalo neubedljivo sta god da prica

Aleksica mogu da zamislim da prica isto sto i Jovanovic bez problema, ne znam kako iko moze da veruje coveku sa ovakvim nastupom.

Sve u svemu uzasna emisija, kud je pogledah.

 

I posle se neko čudi zašto tzv. Zapad ne podržava opoziciju. 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Zato sto im treba Vucic na vlasti da im odradi neke stvari.

 

Tacnije, treba im cvrsta ruka u Srbiji da sranja koja zele da se odrade, prodju sa sto manje buke, a on im je idealan za to.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Zato sto im treba Vucic na vlasti da im odradi neke stvari.

 

Tacnije, treba im cvrsta ruka u Srbiji da sranja koja zele da se odrade, prodju sa sto manje buke, a on im je idealan za to.

 

A šta je to što Vučić treba da im "odradi" a nije u interesu Srbije? Koja su to "sranja"?

Link to comment

Litijum, pranje para kroz Expo, recimo, Kosovo, RS, davanje infrastrukturnih ugovora kompanijama iz EU bez tendera...

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Litijum, pranje para kroz Expo, recimo, Kosovo, RS, davanje infrastrukturnih ugovora kompanijama iz EU bez tendera...

 

Litijum je u interesu Srbije ako ispunjava evropske ekološke standarde, Kosovo treba završiti što pre kompromisom verovatno bez priznanja ( mada bi ja priznao ali to ima cenu)

za RS ne znam šta se hoće, verovatno da međed iz Laktaša ne sere preterano. A ugovore bez tendera dobijaju Kinezi ne znam koje firme iz EU su ih dobile. Evo firma iz Poljske srušila tender u Beogradu za tramvaje.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

U Srbiji da se postuju bilo kakva pravila, pogotovo ekoloska ???? 😂😂😂😂

Vazi...

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, б1lme3 said:

ali jebeni milos jovanovic koji je prosli put kad su svi bojkotovali izlazio i to tako sto mu je vucic stampao materijal

covek koji nikad nije organizovao demonstracije i izvodio na ulicu

covek koji je kritikovao opoziciju zbog "zlooupotrebe ribnikara i dubone i malog orasja"

covek koji se slaze sa vucicem i hvali radojicica i sve ovo ludilo oko srebrenicke deklaracije

 

 

 

Čovek s mačevima

Link to comment
8 hours ago, Luther said:

 

I posle se neko čudi zašto tzv. Zapad ne podržava opoziciju. 

 

Promice nam uvek ono, na marginama sastanka tu i tamo

E tu su svi dobri jedni drugima i verovatno su dosta slicni, koliko god to neverovatno zvucalo. Jedino sto svaki za sebe gradi propagandu diktaturu i biznise, u skladu sa mogucnostima. Na zapadu su te mogucnosti minimalne i to je najbolji od svih svetova. Margine su bitne

Ja san mislio da ce Nemci na granicu a oni poslali Ramstain, dobar nas dobro njima, pivo 620 al vatra brt

Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

U Srbiji da se postuju bilo kakva pravila, pogotovo ekoloska ???? 😂😂😂😂

Vazi...

 

Pa ako se ništa ne poštuje onda je svaka pričao o bilo čemu besmislena. Ne poštuje se ekologija, krade se na izborima, ne poštuju se preuzeti međunarodni dogovori oko Kosova itd. I to radi sadašnja vlast. Pretpostavljam da bi mogla da se nađe neka koja bi sve navedeno znatno više poštovala. Ukoliko ni to ne može zašto se uopšte pišu hiljade strana o politici na forumu? Sve je propalo, spasa nam nema, pređimo svi na kulinarstvo i uzgoj cveća.

Link to comment
Posted (edited)
30 minutes ago, Luther said:

Ne poštuje se ekologija, krade se na izborima, ne poštuju se preuzeti međunarodni dogovori oko Kosova itd. I to radi sadašnja vlast.

Apsolutno tacno!

 

  

30 minutes ago, Luther said:

Ukoliko ni to ne može zašto se uopšte pišu hiljade strana o politici na forumu? Sve je propalo, spasa nam nema, pređimo svi na kulinarstvo i uzgoj cveća.

 

 

Sve si lepo opisao, ali ti je zakljucak besmislen i pogresan.

Edited by Milosh76
Link to comment
Posted (edited)
10 minutes ago, Milosh76 said:

.........

Sve si lepo opisao, ali ti je zakljucak besmislen i pogresan.

 

Što se mene tiče zaključak je smislen i tačan. Ti ako možeš objasni zašto nije, ako ne možeš i to je u redu.

Edited by Luther
Link to comment

Za pocetak nije ozbiljan nego je ironija. Drugo, to je sbb kbb... a ovo sto radi Vucic i SNS je lajv i vidimo svi sta se desava. On u zivotu nece postovati nikakva pravila koja mu ne donose profit, njemu ili nekom od njegovih glavnih ljudi. Tako da zaboravi ekologiju i litijum, kao sto mozes da zaboravis Kineze i ekologiju, kao sto mozes da vidis kad dodje strana EU kompanija dobije hiljade evra po radniku, ostane 2-3 godine i ode i ostavi pustos. Onda dodje nova kompanija koja to isto radi i tako u krug.

 

E sad, ako je tebi do cveca i drveca, slobodno se bavi time, nemam nista protiv, ali to nije resenje.

 

A kako bi se drugi ponsali? Siguran sam 100% da bi bilo drugacije nego sto se ponasa SNS, i to bolje, posto gore od ovoga tesko da moze.

  • +1 1
Link to comment

Krali bi i varali i drugi (sadasnja opozicija), ali manje.

To je najvise sto mozemo da dobijemo.

Usvojite inzenjerski pristup, a ne naucno-teorijski :)

 

Ista prica i za Jovanovica, koga ovde razapinju zbog Srebrenice itd, saberite se ljudi, bez takvoga, opozicija nece nikada smeniti Psiha.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...