Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jasno je da Stanislava ne moze da bude svedok saradnik za afere vlasti, ako nije licno bila umesana u njih (a verovatno nije). Medjutim, ocekivao sam od Olje da ce da joj postavi pitanje oko Belivuka. Sinisa Kovacevic je pre nekoliko godina izjavio da je licno video Belivuka na terasi Predsednistva, pa bi moje pitanje njoj bilo da li ga je i ona videla ili cula da je dolazio. Bilo on, bilo neki drugi pripadnik kriminalnog klana. Naravno, moze i da slaze da nije i ne zna, ali pitanje bih svakako postavio..

Link to comment

Ma ona priča da je 5 godina dolazila u predsedništvo bez plate i dinara je diskredituje koliko odmah, ako je neko uopšte i imao iluziju o njenom iskrenom "pročišćenju"... čekala 5 godina da je se Vučić seti, jurila ga, slala poruke, pa kad je videla da nema ništa od toga, hajde da budem "opozicija"... more mrš...

  • +1 6
Link to comment

Malo ste naivni, ne bi joj došla u emisiju da nema džentlmenskog dogovora o ne pitanju škakljivih pitanja. Ja tebi neku kao trenutnu ekskluzivu, a ti meni vidljivost i samilost. Niko više ne ide na noge da ga kasape u intervjuima, pre će igrati makarenu na TikToku dok daju izjave. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Malo ste naivni, ne bi joj došla u emisiju da nema džentlmenskog dogovora o ne pitanju škakljivih pitanja. Ja tebi neku kao trenutnu ekskluzivu, a ti meni vidljivost i samilost. Niko više ne ide na noge da ga kasape u intervjuima, pre će igrati makarenu na TikToku dok daju izjave. 

Pa gde je tu ekskluziva, ako nema skakljivih pitanja?¿

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Pa gde je tu ekskluziva, ako nema skakljivih pitanja?¿

 

Svi smo očekivali da vidimo šta će reći, a kod Olje je prvo došla. Dovoljno za veliku gledanost i exkluzivu™. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 

Svi smo očekivali da vidimo šta će reći, a kod Olje je prvo došla. Dovoljno za veliku gledanost i exkluzivu™. 

Pa jel rekla nesto ekskluzivno?¿ (pitam, nisam gledao) 

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Lancia said:

Pa jel rekla nesto ekskluzivno?¿ (pitam, nisam gledao) 

jeste... Da nema pojma ni o čemu...

 

Bukvalno, na svako pitanje je odgovarala d anije upućena, ali da je AV medijski urednik srbije (što, kao, nismo znali)...

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Svi smo očekivali da vidimo šta će reći, a kod Olje je prvo došla. Dovoljno za veliku gledanost i exkluzivu™. 

 

Prvo je bila kod Tanje Aleksić

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...