Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 26.5.2023. at 13:56, Filozof manijak said:

Ne slažem se, Stanislavica je baš po preletač  po mom ukusu :wub:

Ala ti imaš šljamdar, mašala! :puke:

  • Haha 1
Link to comment

Nemate pojma, tj.pod biasom ste :fantom:

 

 

 

Esid: nema ništa lepše nego zamišljati ove konkubine vladajuće stranke u submisivnoj ulozi tokom mojih bdsm devijantnih maštarija :blush:

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment
On 26.5.2023. at 13:44, Venom said:

Prvi preletac nase mladosti

 

  Hide contents

440px-Neboj%C5%A1a_%C4%8Covi%C4%87_Cropp

 

Prvi preletac vase mladosti

 

  Hide contents

QTWk9kpTURBXy80OTk4MWE5OGYyNTZiYWI0ZjU5Z

 

Pa vi recite da se ne zivi bolje.

Ovde kao neka slabija varijanta DKT, koja iance nije moj tip..mislim, kada se vec pokrenula tema fiyickog iygleda..sad ozbiljno, je li neko uopste cuo za doticnu pre ovoga? 

Link to comment
7 minutes ago, Misko said:

Ovde kao neka slabija varijanta DKT, koja iance nije moj tip..mislim, kada se vec pokrenula tema fiyickog iygleda..sad ozbiljno, je li neko uopste cuo za doticnu pre ovoga? 

Kako to mislis? Pa pola grada se gubilo  na nju. Primali smo se.ko mladi majmuni :blush: tamo, pocetkom devedesetih, bus, zvezda, bona fides.:D Posle bila na nekim televizijama, pa je nesto nestala a onda non stop sa tomom kad se otcepio od seselja.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, munze said:

Kako to mislis? Pa pola grada se gubilo  na nju. Primali smo se.ko mladi majmuni :blush: tamo, pocetkom devedesetih, bus, zvezda, bona fides.:D Posle bila na nekim televizijama, pa je nesto nestala a onda non stop sa tomom kad se otcepio od seselja.

izguglah, sad videh da je vodila Slagalicu devedesetih..ja sam malo madji covek, verovatno ne pamtim ono sto vi pamtite, ako i ti ne zaebevas:D

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Misko said:

izguglah, sad videh da je vodila Slagalicu devedesetih..ja sam malo madji covek, verovatno ne pamtim ono sto vi pamtite, ako i ti ne zaebevas:D

ne zajebava

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Dajte prepric za nas sa jeftinijim ulaznicama. Jel smo oprostili gospodji Pak njenu ruznu proslost?

Ništa novo... Na trenutke mi se po govoru tela činilo da je užasno uplašana, ali, to što priča uglavno je ono što i mi smao vidimo, ništa preterano bitno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...