Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovo sam ja čuo: Nije u predsedništvu od aprila prošle godine, 5 godina pokušava da ode odatle, ali joj nisu dali, sve vreme je radila bez plate, finansijski je nezavisna. 

  • Haha 2
Link to comment

giphy.gif?cid=2154d3d70cba95d4a696e80e00
 

 

obična radikalska fuksa, šatro nije primala platu u predsedništvu 

 

 

@radisa ja bi pre po govoru tela rekao da laže, nego da je uplašena

  • +1 1
Link to comment

Stanislava vrda, ništa otvoreno i direktno na konkretna pitanja Olje, sve kao da nekome ne zagorča ako ga pomene.

 

A Cvetko sav iznenađen i razočaran što niko iz opozicije ne proširi zahteve za hitne beogradske izbore, otprilike nastup: "i da se Ekrem nogira iskuhinje"

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

obična radikalska fuksa

:D 

Sto ti je bre, pa zar je moguce da neko ima promil dvoumljenja: upisulja se od punoletstva, tata prof. na pravnom sa sve Oksfordima na stranu, bukvalno po volji setala od jednog do drugog mega isplativog - i parama i promocijom - radnog mesta, da bi se danas prodavala maltene k'o socijalni slucaj i borac za ideale, 1 nevina zrtva...

Ne mogu da verujem da se bilo ko uopste bavi skotom... :fantom: 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Pitala je Olja na početku zašto se do sada nije pobunila zbog dovođenja ljudi na mitinge autobusima nego tek za ovaj poslednji miting. Tretira je kao i ostale. I moj utisak je da pre laže nego da je uplašena. Neko je napisao da je bila urednik dnevnika RTS-a pred 5. oktobar, nije to neka naivna osoba blago rečeno. 

Link to comment
11 minutes ago, Choda said:

Stanislava je kontradiktorna, prvo kaze da je finansijski nezavisna, pa onda tvrdi da nije mogla da ode jer joj ON nije dao.

 

Nije kontradiktorna, već ĆURKA NEOPEVANA !

I drago mi je što pretstavlja nadprosečnog SNS-ovca. Divan primerak. Očekivao sam gori :)

 

 

  • +1 2
Link to comment

Meni je zanimljivo sto je Stanislava rekla da je Vucic fakticki dopustio RTS-u da opsirnije izvesti sa protesta, da bi onda to iskoristio da sutradan kaze da je spreman da potpise smenu rukovodstva jer su pristrasni. Ja sam bio sklon da verujem da na RTS-u pre svega postoji autocenzura sve ove godine da ne bi trpeli pritiske, za razliku od Pinka/Hepi gde Vucic preko Bebe i jos nekih direktno uredjuje program. Po ovome ispada da on direktno zove i kaze "pustite slobodno duzi izvestaj sa protesta opozicije", a onda im posle poruci "sad ste to uradili i nikad vise".

 

Videcemo da li ima istine u tome posle narednih protesta..

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Meni je zanimljivo sto je Stanislava rekla da je Vucic fakticki dopustio RTS-u da opsirnije izvesti sa protesta, da bi onda to iskoristio da sutradan kaze da je spreman da potpise smenu rukovodstva jer su pristrasni.

Mislim da je Miki Aleksić u poslednjem gostovanju na Nova S u jutarnjem rekao kako su organizatore protesta iz opozicije vozali za termin sastanka rukovodstvo RTS jer su bukvalno Vučića konsultovali oko toga da li i kada da se sastanu sa njima.

 

edit. Vredi li da gledam?

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Mislim da je Miki Aleksić u poslednjem gostovanju na Nova S u jutarnjem rekao kako su organizatore protesta iz opozicije vozali za termin sastanka rukovodstvo RTS jer su bukvalno Vučića konsultovali oko toga da li i kada da se sastanu sa njima.

 

edit. Vredi li da gledam?

 

Nisam cuo to uzjavu.

 

Nista bitno ne propustas. A verovatno ce te iznervirati sto nije bas raspolozena da razveze jezik. Sem te izjave o uredjivanju programa RTS-a, nista sto mi ovde vec nismo pisali..

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

Mislim da je Miki Aleksić u poslednjem gostovanju na Nova S u jutarnjem rekao kako su organizatore protesta iz opozicije vozali za termin sastanka rukovodstvo RTS jer su bukvalno Vučića konsultovali oko toga da li i kada da se sastanu sa njima.

 

edit. Vredi li da gledam?

Mani dosadno, iskreno da ti kažem, nema pikanterija, nema ništa naročito bitno...

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...