Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Meni je baš wtf momenat da je tu puklo zbog Grbovića, Sergeja i Živkovića.

 

Đilas i Tadić sa jedne i Jeremić sa druge strane su dovoljno ozbiljne političke glave da znaju da su u "borbi" protiv Vučića to mizerne stvari.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Tadić

1 minute ago, Milošica said:

Jeremić

 

1 minute ago, Milošica said:

dovoljno ozbiljne političke glave

 

e jebi ga

Edited by garmonbozia
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

tadic i kovacevic, dvostruki atak na digestivni trakt

 

 

 

Ja fizički  ne mogu  da podnesem da gledam ili slušam Tadića, osetim intenzivnu mešavinu besmisla i sažaljenja i dobijem neopisivu potrebu da ga uzmem za ruku i odvedem u nekakav dom za prevremeno stare, deplasirane  i napuštene.  Ja ne znam zašto mu neko od bližnjih ne kaže već jednom da mu ga da malo po ilegali, sedenju u fotelji,  viskiju, papučama, kućnoj biblioteci i  mačkama i kao "dosta je, Borise, ajmo". 

 

Kovačević me onako bejzik neprskano™ nervira.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

jbg drugih nema za sada ni na puškomet

 

ozbiljne, iskusne itede

Ma znam, sprdam se malo :)

 

Smara Tadić. Čupić ga poklopio za Velju Ilića :D

  • +1 1
Link to comment

Parafraziram

 

Siniša: "Ja nisam bio za Nikolića nikad"

Tadić: "Pročitao sam pre emisije, i baš ste bili za njega"

Siniša: "Pa dobro, jesam"

 

:covid19:

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

 

 

e jebi ga

Svaki iole uticajan lokalni funkcioner u opštini od bar 30 hiljada stanovnika zna kako politika funkcioniše, a kamo li oni.

 

 

Link to comment
Just now, Taihoskopija said:

 

Ja fizički  ne mogu  da podnesem da gledam ili slušam Tadića, osetim intenzivnu mešavinu besmisla i sažaljenja i dobijem neopisivu potrebu da ga uzmem za ruku i odvedem u nekakav dom za prevremeno stare, deplasirane  i napuštene.  Ja ne znam zašto mu neko od bližnjih ne kaže već jednom da mu ga da malo po ilegali, sedenju u fotelji,  viskiju, papučama, kućnoj biblioteci i  mačkama i kao "dosta je, Borise, ajmo". 

 

Kovačević me onako bejzik neprskano™ nervira.

 

sjajan opis, jos kad se boris pozove na svoje bogato politicko iskustvo ili izlozi da je nekoga uveo u politicku praksu. onako, valja za kantri klab razgovor o viskiju, konjima i duvanu.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Tsai said:

dodje mi da se ukljucim po prvi put ikada i da naduvam manekena qrcinom u lajvu

Iz principa odbijam uopšte da gledam bilo kakvu emisiju u kojoj učestvuje Tadić. Zašto mu uopšte daju prostora? Zašto dođavola hrane tog trola pozivajući ga u emisije? On je čovek prošlosti. Dokle više sa tim Tadićem? Jel to neka naredba odozgo da on mora da učestvuje u emisijama? Dajte batalite više tog demokratskog Partibrejkera!

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Ja fizički  ne mogu  da podnesem da gledam ili slušam Tadića, osetim intenzivnu mešavinu besmisla i sažaljenja i dobijem neopisivu potrebu da ga uzmem za ruku i odvedem u nekakav dom za prevremeno stare, deplasirane  i napuštene.  Ja ne znam zašto mu neko od bližnjih ne kaže već jednom da mu ga da malo po ilegali, sedenju u fotelji,  viskiju, papučama, kućnoj biblioteci i  mačkama i kao "dosta je, Borise, ajmo". 

ma, neka piše memoare. to je inače običaj kod ex-političara

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...