Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Borisa Komnenića još nismo ni ubrajali u stariju generaciju...

 

Zanimljivo je da je na početku karijere redovno igrao glavne uloge na filmu - Dani od snova, Direktan prenos, Splav meduza (jedna od glavnih) i Tajvanska kanasta.

Posle Tajvanske kanaste i Boljeg života igrao je veće ili manje (uglavnom veće) sporedne uloge, na filmu i TV.

Od upečatljivih uloga na filmu pomenuo bih Kengura i Sedam i po, a od serija svakako Vratiće se rode.

U skorije vrijeme je ostvario odlične uloge u Ubicama mog oca (advokat) i Žigosanima u reketu (novinar tabloioda).

Nedavno sam ga gledao u Jedinom izlazu gdje je imao prilično malu ulogu. To mu je vjerovatno i poslednja filmska uloga.

Link to comment

Fak, nije patka.

 

Veliki gubitak, možda i najveći ove godine. Ne znam da li ima pravog naslednika. U ex-yu istoriji jednako važan kao i brat.

Link to comment

Završio sam njegovu klasu na Akademiji umetnosti (tada BK) 2006. godine. Bio je jako temperamentan na predavanjima (a pogotovo na završnim ispitima) ali jako pravedan i iskren sa nama. Otkrio nam je tajne zanate koje niko ni pre ni posle njega nije ni pomenuo a veoma su bitne za filmsku montažu.

Počivaj u miru Profesore.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...