Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Kad god sam ga video u nekoj seriji obavezno sam se setio uloge u Nepokorenom gradu kad je kao ustaški časnik iznuđivao priznanja uhapšenih komunista torturom pacova ispod staklenog zvona na stomaku. Koliko mi je ta Mišina rola ostala upečatljiva, sećam se detalja da je u seriji pacovu tepao "Karlo".

 

veliki glumac, slava mu

Edited by J-♣
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

On je pre svega bio pozorisni glumac. Fantasticne uloge ostvario i veliko divljenje publike koja je imala tu cast da ga gleda.

apsolutno tačno.

imala sam prilike da ga više puta gledam u pozorištu, svaka uloga mu je bila za pamćenje.

Link to comment
1 hour ago, colonelo said:

:ohmy:

Preteče li iko?

 

Osim Vlaste, koji je prešao 90-tu, sad skoro da i nemamo aktivnog glumaca starijeg od 80 godina.

 

 

Mira Banjac ima te godine i aktivna je.

Link to comment

Miša mi baš nije bio omiljeni(čak ni u pozorištu), ali nikad nisam zaboravio Kuhinju, tv film Bore Draškovića, iskidao u tandemu sa Božom Frajt. Da mi je neko pričao 1976. da ću jednom i ja tako živeti kapitalizam...pa rekao bih mu da to nije moguće.

 

Nažalost, malopre proveravao YT kanal RTS i Kuhinje nema na spisku. Izgleda da je spržena.

Link to comment
16 minutes ago, April said:

Miša mi baš nije bio omiljeni(čak ni u pozorištu), ali nikad nisam zaboravio Kuhinju, tv film Bore Draškovića, iskidao u tandemu sa Božom Frajt. Da mi je neko pričao 1976. da ću jednom i ja tako živeti kapitalizam...pa rekao bih mu da to nije moguće.

 

Nažalost, malopre proveravao YT kanal RTS i Kuhinje nema na spisku. Izgleda da je spržena.

Daj nesto blize ako ti nije problem, prvi put cujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...