Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

7 hours ago, Ras said:

 

Ne znam da li ja samo do uloga (ono što sam video na tv-u i filmu), meni je Voja Mirić izgledao kao osoba senzibiliteta i temperamenta netipičnih za ovo podneblje.

 

I meni se cini. Davno sam gledao, ali mi je Ahmed Nurudin delovao bas nekako skandinavski u filmu. A to jeste i do njegove pojave, ali i do samog lika. Upecatljiva uloga u dosta zahtevnoj ulozi. Dervis i smrt mi se cini kao uzasno nezahvalno stivo za filmsku adaptaciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Preminula je i Pegi Lipton, svakako manje popularna od DD i dvadesetak godina mladja.

Uz suzdrzan i pomalo zagonetan osmeh sluzila je kafu i fantasticne vocne pite u Double R restoranu.

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Preminula je i Pegi Lipton, svakako manje popularna od DD i dvadesetak godina mladja.

Uz suzdrzan i pomalo zagonetan osmeh sluzila je kafu i fantasticne vocne pite u Double R restoranu.

 

Kakav dan :(

 

I ona je ozbiljna persona.

Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Preminula je i Pegi Lipton, svakako manje popularna od DD i dvadesetak godina mladja.

Uz suzdrzan i pomalo zagonetan osmeh sluzila je kafu i fantasticne vocne pite u Double R restoranu.

 

Pre mesec dana pustio TP, obzirom da se niceg ne secam sem muzike, krvi i crvene sobe. Danima me drzao utisak koliko je Norma prelepa zena i kako je neverovatno da je vidim prvi put na filmu/seriji.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Pre mesec dana pustio TP, obzirom da se niceg ne secam sem muzike, krvi i crvene sobe. Danima me drzao utisak koliko je Norma prelepa zena i kako je neverovatno da je vidim prvi put na filmu/seriji.

 

Quncy Jones je znao!

Da su bili u braku i to izgleda u vreme popularnosti TP sam pročitao tek nakon vesti o smrti.

 

4 minutes ago, MocaVukotic said:

Ke sera sera... 

 

Divan Hičkok!

Link to comment

Sada sam pročitao da je preminula Peggy :sad:

Nisam znao da je bila u braku sa Kvinsijem i da sa njim ima dve ćerke ,jedna je Rashida Jones poznatu iz Office i Parak and Recreation,nije mi ni palo na

 pamet da je mixed race  

Link to comment
15 hours ago, Fakundo Sava said:

Sada sam pročitao da je preminula Peggy :sad:

Nisam znao da je bila u braku sa Kvinsijem i da sa njim ima dve ćerke ,jedna je Rashida Jones poznatu iz Office i Parak and Recreation,nije mi ni palo na

 pamet da je mixed race  

Zar njemu nije i Nastasja Kinski rodila cerku?

Covek ima veoma istancan ukus za zene :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...