Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Zagrebačka dnevna novina "Jutarnji list" objavila kao centralnu vest na naslovnoj. "Slobodna Dalmacija" takođe to objavila na naslovnoj, HRT se podsetio neke emisije sa njom ...  Čini se da su je i tamo jako cenili ...

 

jutarnji-list-3529.jpegslobodna-dalmacija-3531.jpeg

Edited by stoka
Link to comment
On 14.10.2018. at 20:19, klimt said:

 

+1

 

Kada sam davno konačno nabavio jednu od najvažnijih knjiga o filmu Film as a Subversive Art, otvarajući paket, ugledao sam u neverici Milenu na naslovnoj strani (iz filma W.R).

 

9780954707118.jpg

 

 

 

 

U stvari je nikad nisam doživljavao kao filmsku zvezdu jer je bila komšinica(ona i Dragan stanovali u Popa Vlade Zečevića i vozili dva Una, Dragan plavog,ona valjda belog i visili u Čuburi), tako da kad god kreneš na pijacu postoje šanse da je sretneš. Pri tome, Gagu skoro nikad, možda par puta, nju gotovo redovno.

 

Tek sad kad ponovo gledam sve ove naslove i plakate, kapiram.

Link to comment
On 14.10.2018. at 12:04, Bujodrag said:

A sećam se kad su bile one reklame za kafu s njih dvoje i dedamrazovima. 

I kažem, u egzaltiranoj mudrosti svojoj, njih dvoje izgledaju baš skladno, kao da su u braku.

 

A ostali me pogledaju i kažu: Idiote neobrazovani, oni i jesu u braku.

 

Sjajna je bila. Maravno, pamtim je još od kad sam bio klinac. I uvek je bila lepa, čak i u starosti.

Ali jednom sam negde naleteo na njene golišave fotke kad je htela pa na kraju ipak odustala da se slika za plejboj.

 

Nisam ni znao da je bila toliko zgodna i seksipilna, uvek sam je drugačije doživljavao. Dakle, mogla je i to kad je htela. To je glumačko umeće.

Ja razmisljam o tom skupu koji gleda TV reklame. Ko je tu drzao daljinski i nije menjao kanale?

Link to comment

Ne sećam se, možda je bilo kod matoraca, njima su daljinski srasli sa šakama a možda i neko okupljanje kod onih koji voze tevelizor. Imam i takve u društvu. Nema ih baš mnogo ali ima dovoljno.

Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

ne znam gde drugo ovo da stavim... trebalo bi u medije, ali tamo nema RIP i suvise sam u soku da bih razmisljao uopste... 

 

preminuo je Boris Trivan je-bo-te

Eno ja baš na vocapu komentarisao poslednji mu tvit :ph34r:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...