Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

4 hours ago, Joshua said:

ode milena dravić :sad:

nemam pojma zašto, ali milena mi je uvek davala feels like home osećaj. i svakojake filmove sam gledala samo zato što je ona bila u njima.

moje voljenje nje nije imalo veze ni sa njenim talentom, ni sa kvalitetima filmova, nego je postojalo eto tako - just because.

i sad mi od svega što je radila pada na pamet samo "kokakola i osmeh" :happy: :heart:

 

+1
Pa, "Nije lako sa muskarcima" gledas jer ona briljira...

Velika glumica... Kao sto vec rekoh, skorije, nazalost, ne ostade niko jos malo :(

Link to comment

A sećam se kad su bile one reklame za kafu s njih dvoje i dedamrazovima. 

I kažem, u egzaltiranoj mudrosti svojoj, njih dvoje izgledaju baš skladno, kao da su u braku.

 

A ostali me pogledaju i kažu: Idiote neobrazovani, oni i jesu u braku.

 

Sjajna je bila. Maravno, pamtim je još od kad sam bio klinac. I uvek je bila lepa, čak i u starosti.

Ali jednom sam negde naleteo na njene golišave fotke kad je htela pa na kraju ipak odustala da se slika za plejboj.

 

Nisam ni znao da je bila toliko zgodna i seksipilna, uvek sam je drugačije doživljavao. Dakle, mogla je i to kad je htela. To je glumačko umeće.

Edited by Bujodrag
Link to comment
Nisam ovo znala [emoji738]


Original je jos bolji, sa divnim violinama/violama.

A uzivo je bas emotivan nastup Arsena, vidi se i cuje kako lupa po klaviru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Ako je za utjehu, bar je uspjela da u potpunosti zaokruži svoju karijeru.
Na filmu je postigla sve što jedna glumica može da ostvari, čak i po nekim svjetskim mjerilima.
A po pričama koje sam čuo, ona i Dragan bili su ne samo veliki glumci, nego i veliki ljudi.

 

RIP

Link to comment

Ne volim kad u medijima cujem "naš ovaj, naš onaj" ali nekako za nju može uvek "naša Milena" , i možda nije padala na um kad neko pita ko je najbolja, ali najdraža sigurno...

Link to comment

Да искористим цитат Раде Шербеџије: "Југословенски филм су очи Милене Дравић."

 

Много ми је жао. Вјечна јој слава!

Link to comment

gledam sad neke inserte sa početka karijere, neverovatno filmično lice, mogu komotno da je zamislim kod drejera umesto marije falkoneti ili nešto u tom stilu. kao urezana u platno.

Link to comment

saznala sad, na ppp-u.... 

meni daleko najdraža naša glumica. simbol veze sa domom, detinjstvom, jugoslovenskim filmom, komedijama, sopstvenim životom i svetom.

već su ljudi rekli, ali zaista je tačno - umro je neko moj.

Link to comment
26 minutes ago, pt 2.0 said:

meni daleko najdraža naša glumica

 

+1

 

Kada sam davno konačno nabavio jednu od najvažnijih knjiga o filmu Film as a Subversive Art, otvarajući paket, ugledao sam u neverici Milenu na naslovnoj strani (iz filma W.R).

 

9780954707118.jpg

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...