Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Da ode Seka Sablić i više nema ko da glumi u pozorištima. Znao sam da mu je loše. Ne insajderski, nego se videlo: posle one operacije u januaru 2017, izgledao je kao Duško Radović pred smrt. I gledao sam ga u Ivanovu, u premešteneoj Hipertenziji u Slaviji na kraju prošle sezone i tada mi kod aplauza došlo da ustanem dok sam pljeskao. Videlo se da se istopio, ali nadao sam se da je "sve pod kontrolom", čim igra.  Jednio što vredi u našem filmu i pozorištu su glumci. Idem redovono u pozorište i tu ima nekoliko glumaca koji igraju 10-ak predstava mesečno: Ejdus, Seka Sablić, Gorica Popović, Lečić, Toza, Tanja Bošković, i donedavno Glogovac. JDP je desetkovan. Ovo je katastrofa. Glogovac pola repertoara i Ejdus pola repertoara.

Link to comment

Još jedna velićina ode.

 

Uživo sam ga gledao prije 2 i po godine u Hipertenziji.

Lik kojeg je tumačio, u toku predstave doživi potpunu transformaciju iz jedne krajnosti u drugu.

A Ejdus je sve vrijeme bio fantastičan.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

ode milena dravić :sad:

nemam pojma zašto, ali milena mi je uvek davala feels like home osećaj. i svakojake filmove sam gledala samo zato što je ona bila u njima.

moje voljenje nje nije imalo veze ni sa njenim talentom, ni sa kvalitetima filmova, nego je postojalo eto tako - just because.

i sad mi od svega što je radila pada na pamet samo "kokakola i osmeh" :happy: :heart:

Edited by Joshua
Link to comment
17 minutes ago, Joshua said:

ode milena dravić :sad:

nemam pojma zašto, ali milena mi je uvek davala feels like home osećaj. i svakojake filmove sam gledala samo zato što je ona bila u njima.

moje voljenje nje nije imalo veze ni sa njenim talentom, ni sa kvalitetima filmova, nego je postojalo eto tako - just because.

i sad mi od svega što je radila pada na pamet samo "kokakola i osmeh" :happy: :heart:

a meni ovo :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...