Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

On 3. 4. 2024. at 13:39, kralj said:

Isto sam mislio da je Bulajić davno pokojni, onda je u vreme litijašenja isplivala podrška Milu.

malo pukanic o veljku bulajicu i cime se sve bavio van filma.

“Nekoliko dana prije objavljivanja prvoga članka o duhanskoj mafiji u Nacionalu, zvao me moj prijatelj Veljko Bulajić, poznati režiser, tvorac ‘Bitke na Neretvi’. Bio je petak poslijepodne kad mi je zazvonio mobitel. Molio me da ne pišem o švercu i da nipošto ne spominjemo Mila Đukanovića. Kao razlog za molbu naveo je odluku o neovisnosti Crne Gore i odvajanju od Jugoslavije, odnosno Srbije. Rekao mi je tada da će se ako objavim taj članak, na dulje vrijeme odgoditi osamostaljivanje Crne Gore. Molio me da se hitno toga vikenda, gdje god želim u Europi, nađem s Đukanovićem i popričam u četiri oka o cijeloj stvari. Ponudio mi je da me Đukanović pokupi svojim avionom u Zagrebu i da odaberem grad u kojem želim da se organizira sastanak. Odbio sam tu ponudu”, napisao je 23. svibnja 2006. Ivo Pukanić u svojoj kolumni u Nacionalu

https://www.nacional.hr/deplasirani-demantiji-sto-je-huligansko-u-dukanovicevoj-reakciji-na-nova-otkrica-o-naruciteljima-atentata-na-ivu-pukanica/

 

ratko knezevic takodje o radovima veljka bulajica

" Što se Haga tiče, najbolje bi bilo da sam Đukanović priča o tome koliko je novca potrošeno da bi se njegova odgovornost za napade policijskih snaga Crne Gore kojima je on bio izravni pretpostavljeni kao predsjednik vlade, na Dubrovnik “zaboravila”. Veljko Bulajić je mjesecima, godinama obilazio nadležne hrvatske institucije ne bi li odustale od progona Đukanovića. On je to “nagradio” sponzoriranjem filma “Libertas” o Marinu Držiću. Kakvog paradoksa, kakve sramote i za Dubrovnik, i za uspomenu na Držića."

 

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Manca Košir 

poznata po ulozi Jelice  u filmu Breza 

 

1146515.width-640.jpg

 

  • Tužno 4
Link to comment

Arise, arise riders of Theoden :( 

 

Actor Bernard Hill, best known for roles in Titanic and Lord of the Rings, has died aged 79.

  • Tužno 4
Link to comment
Posted (edited)

Uf, baš sam skoro čitao tekst o njemu. 

Vrhunski je odigrao Teodena u LoTR, da mi je postao najupečatljiviji lik u trilogiji

 

So It Begins Helms Deep GIF

 

It has ended. :sad:

RIP

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Dobar je bio kao Teoden, bitan deo tkanja cele lotr tapiserije. Pocivaj u miru.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

the lord of the rings GIF

 

Legenda, mnogo mi je žao.

 

Jedna od jačih scena u trilogiji. 

 

RIP.

Link to comment
27 minutes ago, Mil@n said:

Jedna od jačih scena u trilogiji. 

 

RIP.

Sve scene sa jahačima Rohana su mi za goosebumps, a ova posebno.

Link to comment
Posted (edited)
13 hours ago, Kreuz said:

Poslednji pozdrav Yosseru Hughesu

 

images.jpg.57b7f80eab8a81660c3b2d14389b6590.jpg

 

 

Konačno neko da se i toga setio, fenomenalna uloga u fenomenalnoj seriji, verovatno najbolja u karijeri.

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...