Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

ma jok, kategorije postoje sa razlogom plus bivol još kako zna šta radi, tojest kako da iskoristi prednost u veličini i snazi, rutiniraće ga ponovo. 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
24 minutes ago, ToniAdams said:

opa, kanelo ggg treci deo 17. septembra

Sad kad ga i Golovkin razguzi,bice veselo.Zadnji Golovkinov mec je bio karneval niskih udaraca,udaraca glavom,laktom dok sudija gleda negde.Ali GGG je navezdbao aperkat pa je doticnog dilbera naruzio sto se nadam da je njegov zadnji pokusaj da se usavrsi i dobije Canela.Mada sve osim Canela u komi bice Meksikanceva pobeda.

  • +1 1
Link to comment

pa to, pobediće na supermoć "omiljenost kod sudija".

mada, i ggg mi pomalo deluje kao da je probao to famozno meksičko goveđe meso, nadam se svakako prekidu.

  • +1 1
Link to comment

Sto neko rece,vrlo je moguce da je klauzula o revansu sa Canelom vezana uslovom da Canelo ne bude nokautiran.Klauzule o rehidrataciji,rinflajz od ‘Meksicke govedine’ a kad covek pogleda mec sa Kovalevim,ni namestaljke nisu iskljucene.Bivol je realno klasa ili dve ispod Kovaleva po cistoj tehnici,a sto se tice jab i vise,ali odjednom ga Kovalev zaboravio kuci pred mec sa Canelom.A lik je jedan od retkih boksera koji samo jabom nokautira protivnika.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Inace, po cenu da me ispljuju ovde, moram da kazem da sam upoznao veljka i da je veoma kulturan i civilizovan momak. Plus sam iz pouzdanih izvora cuo par prica o njemu iz kojih sam dosao do zakljucka da ima visok nivo empatije i hoce da pomogne ljudima u nevolji. Dakle na stranu sve, al to su stvarno osobine koje se retko srecu u ovim rutavim vremenima...

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

Inace, po cenu da me ispljuju ovde, moram da kazem da sam upoznao veljka i da je veoma kulturan i civilizovan momak. Plus sam iz pouzdanih izvora cuo par prica o njemu iz kojih sam dosao do zakljucka da ima visok nivo empatije i hoce da pomogne ljudima u nevolji. Dakle na stranu sve, al to su stvarno osobine koje se retko srecu u ovim rutavim vremenima...

Sve i da je ovo tacno, decko je straaaaasno glup

Link to comment
5 hours ago, Bright Billy said:

Inace, po cenu da me ispljuju ovde, moram da kazem da sam upoznao veljka i da je veoma kulturan i civilizovan momak. Plus sam iz pouzdanih izvora cuo par prica o njemu iz kojih sam dosao do zakljucka da ima visok nivo empatije i hoce da pomogne ljudima u nevolji. Dakle na stranu sve, al to su stvarno osobine koje se retko srecu u ovim rutavim vremenima...

je mali ljudina

Df1lAPfXUAYsUIw?format=jpg&name=large

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...