Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

6 hours ago, Bright Billy said:

on valjda mora prvo na revans sa wilderom...

Da, da. 9. X već

  • Replies 2k
  • Views 189k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Jebo me otac, moram da počnem da pravim selekciju zbog kojih stvari ostajem budan do 6. Jako kasno sam legao i setim se da ima meč i reko ajde da pogledam. Jebote. Je-bo-te. Toliko je sve fake da je

  • ToniAdams
    ToniAdams

  • ToniAdams
    ToniAdams

    bas mi bilo prvo zao fransisa, doveden je kao ovca na klanje gde realno nije imao neke šanse sem možda nekog laki panča, al onda sam se setio da je novčana nadoknada verovatno pristojna

Posted Images

bilo bi logicno da usyk ide na pobednika te borbe kako bi se objedinile titule, al bilo je i logicno da josua ide na tajsona po istom principu pa se to nije desilo... 

ma jok, svi u ugovoru imaju obavezne revanse.

kinta, jbg.

Da je Usyk imao jos jednu rundu,sad bi sluzili panaiju Joshui.
Citao sam da je Usyk drao na sparingu Klicka ali kako sa onom kljusinom Fjurijem,ne znam?
Bila milina gledati boksera koji se uzda u kardio i tehniku umesto da se za tesku spremao tegovima i roidima.Milina bilo gledati ga.

de se ima videti borba? 

imas na mmashare

 

6 minutes ago, askeladden said:

Da je Usyk imao jos jednu rundu,sad bi sluzili panaiju Joshui.
Citao sam da je Usyk drao na sparingu Klicka ali kako sa onom kljusinom Fjurijem,ne znam?
Bila milina gledati boksera koji se uzda u kardio i tehniku umesto da se za tesku spremao tegovima i roidima.Milina bilo gledati ga.

 

ma fora je sto je ova kljusina dzin doslovce pa svi pored njega izgledaju sitno.

al da, slazem se. 

inace kao i sevcenkova i lomacenko, usyk je od sportova prvo apsolvirao okretne igre, odatle kapiram nadrealni rad nogu.

za mene def br1 p4p.

18 hours ago, ToniAdams said:

imas na mmashare

 

 

ma fora je sto je ova kljusina dzin doslovce pa svi pored njega izgledaju sitno.

al da, slazem se. 

inace kao i sevcenkova i lomacenko, usyk je od sportova prvo apsolvirao okretne igre, odatle kapiram nadrealni rad nogu.

za mene def br1 p4p.

Koliko brzo ide snimak na mmshare, da li si pratio. Na primer da li je Usyk vs Joshua bilo već u nedelju pre podne?

 

Inače, ja bih baš voleo da se organizuje da Fury boksuje sa obojicom. I Joshuom i Usykom. Ali daj bože da bude jedna sa pobednikom revanša.

gledao sam direktno, a mislim da se pojavio vec nakon par sati

  • 2 weeks later...

Ljudi, sta bi ovo?! Istorijski mec.

Alal vera Vajlderu, samo on zna kako je ostajao na nogama.

ko dobi? 

Fury, nokautom u 11. rundi. Obarao ga je i u trecoj, a Wilder njega dva puta u cetvrtoj. Pogledaj obavezno kad stignes.

jbt kakav boks

Ovo je klasik. Vajlder je zadivio i opet nedovoljno. Fury je pravi šampion. Vajlder pizda nije hteo da čestita. 

Ova dva meča su zaista bila super i treba da nastave da zakazuju borbe između njih. 

Meni Fury malo previse boksuje glavom,bukvalno ne figurativno.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.