Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Da, gledao sam. Nije mi jasno kako su došli do toga da Amer dobije. Svaka mu čast kako ide napred i lomi, ali je Belorus imao odgovor na sve. Ono jedino što je trojicu sudija prelomilo je što je na kraju ipak jedva stojao. Lično bih dao 29:28 za Belorusa.

Link to comment

Ozbiljno se drma olimpijska stolica boksu i tradicionalno dizanju tegova. Za boks je nova mrlja što nije dozvoljeno takmičarima Kosova da se takmiče na SP u Beogradu... bukvalno je garantovano da ga nećemo gledati u Parizu.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, nahbar said:

Toliko Rusa naturalizovasmo zbog usrane bronze

Gledao sam celo SP i stavrno je jebeno neprijatno kad ti ostanu 3 borca u takmicenju i sva trojica naturalizovani. Stavrno ne razumem potrebu da se vestacki prave rezultati. 

Link to comment

Ja imam utisak da je na prvenstvu bukvalno pola takmicara bilo naturalizovano. U sustini to nije lose jer je takmicenje tako kvalitetnije a pojam reprezentacije u individualnim sportovima ionako nema previse smisla...

Link to comment
22 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Gledao sam celo SP i stavrno je jebeno neprijatno kad ti ostanu 3 borca u takmicenju i sva trojica naturalizovani. Stavrno ne razumem potrebu da se vestacki prave rezultati. 

tako izgleda strategija države kad je sve sve svodi na logiku "medalja je medalja"

kupuješ takmičare u tekvondu rvanju džudou karateu boksu i drugim borilačkim sportovima prikačenim na DB sisu, a istovremeno dozvoliš da tvoji vrhunski plivači odlaze da plivaju za druge

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ostario covek. Stamina pati pa pati (mada se izgleda brada jos dobro drzi) pa kapiram da pokusava da "smogne" snage kroz masu, da proba da zavrsi ranije. Jbm li ga. 

Link to comment
11 hours ago, urkozamanje said:

Ostario covek. Stamina pati pa pati (mada se izgleda brada jos dobro drzi) pa kapiram da pokusava da "smogne" snage kroz masu, da proba da zavrsi ranije. Jbm li ga. 

Ostario covek,nego sta mislis Bivol vs Canelo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...