Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

postene batine je upravo dobio sirom balkana popularni alen babic od rozanskog, fala kurcu kurcevom da momcinu neko spusti na zemlju, nadam se da ce skontati konacno da to sto je srcan jeste u nekim momentima prednost, ali da je vrhunski boks daleko blizi sahu nego tucnjavi.

  • +1 1
Link to comment

Koja je to po kvalitetu liga, taj WBC? Deluju mi kao amateri cak i za ove sadasnje najbolje teskase, da ne pricam u odnosu na zlatnu eru.

 

Jel veceras Tenk Dejvis protiv Garsije? Tu treba da bude drama. 

Link to comment
43 minutes ago, Zli Gli said:

 

Jel veceras Tenk Dejvis protiv Garsije? Tu treba da bude drama. 

 

Jeste veceras, imas prenos na arena fight. Sad su pocele preliminarne borbe, a ovi ce verovatno oko 5. Sto se drame tice mislim da su mediji to naduvali, ozbiljna se lova zavrtela, ppv u americi kosta 85 dolara itd...

Ja prognoziram da borba nece uopste biti neizvesna i da ce tetovirani da oladi lepog do osme runde najkasnije...

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Bright Billy said:

 

Jeste veceras, imas prenos na arena fight. Sad su pocele preliminarne borbe, a ovi ce verovatno oko 5. Sto se drame tice mislim da su mediji to naduvali, ozbiljna se lova zavrtela, ppv u americi kosta 85 dolara itd...

Ja prognoziram da borba nece uopste biti neizvesna i da ce tetovirani da oladi lepog do osme runde najkasnije...

Kao u solju da si gledao.Svaka cast

Link to comment

Bilo mi je bas ocigledno sta ce da se desi posto su borbu organizovali da zgrnu pare a takmicarski gledano tenk je deset nivoa iznad garsije, pritom tenk bas retko na poene pobedjuje jer ima izuzetno tesku ruku...

Edited by Bright Billy
  • +1 1
Link to comment

Vrhunski bokser, nema zajebancije s njim.

 

Sto se ozbiljnih borbi tice, sve nade polazem u loma vs haney. Klinac je bas dobar a lomacenku je ovo realno poslednja sansa da objedini titule i ako uspe da se vrati na bar 80 posto onog sto je bio ima sve da prst...

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
On 21.5.2023. at 14:35, ToniAdams said:

bogami pokralo lomacenka, iako je fakat bilo blizu

Sad odgledah na Arena fight Loma vs Teofilo i da me ubijes ako bi rodjenu majka dala Lopezu 116:109 i jednoglasnu pobedu.Sa Haney isto.Aj mozda nereseno ali jednoglasna pobeda?

Link to comment
  • 1 month later...

Je li iko gledao boks sinoc, Usyk - Dubois?

Usyk je bio bolji u vecini rundi i na kraju pobjedio (sudija zaustavio borbu). 

 

Ali u drugoj ili trecoj rundi, Dubois je udario Usyka u pojas i ovaj je poklekao. Sudija je procijenio da je bio nedozvoljen idarac i dao ukrajincu 5mn odmora ali nije kaznio britanca. Na snimku se vidjelo da udatac ispravan.

 

Po meni je Dubois ovdje pokraden. 

 

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...