Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Pedja D Cat (4. decembra punim 7 meseci) :rolleyes:89gt8xd.jpgJedna od najlepših stvari kod mačaka jeste što vas ne doživljavaju kao vlasnike, već kao cimere, kao drage ljude sa kojima delite životni prostor.A ovaj slatkiš na slici se samo tako uvukao u taj životni prostor i srce...
Jeste. Bas tako. Kad imam posla sa psima, osecam se ponizenom zboh njihove bezrezervne odanosti. Grozno. Neuporedivo je sa prijateljstvom sa mackama.
Link to comment
dok si na poslu, macka cmava i skuplja snagu za igranje i pokusaje ubistva pletenjem medju noge.
nacin skretanja paznje na sebe i sopstvene potrebe tipican za macke. narocito kad glad zavlada. ako padnes i polomis se, tesko da ce dobiti tu veceru any time soon. sa druge strane, jedini trenutak kad sam blizu da poverujem da su i one sposobne za bezrezervnu ljubav.
Link to comment

danas smo ceo dan zajedno.nisam sigurna koliko je njemu to prijalo.PC100245.jpgprvo uznemiravanjePC100238.jpgjos me trpiPC100244.jpgsad je dostaPC140251.jpgipak, sve mi je oprostio kad je cuo otvaranje frizidera.to je ta cuvena bezrezervna ljubav.

Link to comment

omiljena kraljeviceva zimska pozicija: vrh kaljeve peci, takozvani zimski prestoimg0155hx5.jpgsta se to zanimljivo desava dole?img0156wr4.jpgko je najlepsi zutac?img0158lu9.jpgzivim za dobar fajt, i nemam frku da mi odgrizu parce uveta:)img0160ie3.jpg

Link to comment

a ko je bio otac u drugom slucaju kada su ispali ovakvi skoro uniformno sivi - zamalo da kazem ruske plave da nisam video ovog malog lepotancica sa belim stomakom:)jaoooo kakve simpatikus slicicice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...