Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Nema za to leka. Moze samo donekle da se ublaze posledice i uspori napredovanje bolesti ali se ne moze izleciti. Inace prilicno cesta boljka kod macaka.

 

U svakom slucaju mora obavezno kod veterinara, oni ce vec znati sta i kako.

Link to comment

Posebna ishrana za takve mace, i da - na zalost nema tu spasa. Moja maca je u 17oj godini uginula, zapravo morali smo da je uspavamo. Primala j neku terapiju, infuzije ali nije puno pomoglo. [emoji853]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

isto. i moj diego je tako otisao u 16oj. nazalost nema tu mnogo sta moze da se ucini... :sad: nikada se ne zna naravno ali, kao sto radoye kaze, to je njima cesta boljka.

Link to comment

Mi se vratili sa puta i mislimo da nam se Cicmic mnogo obradovala. Čudno se ponašala, psi klasika skakali i mazili se, a ona protčavala po kući kao da je neko juri, a kad je nismo odmah konstatovala bacala nam se na noge i kao lovila nas

Mnogo je bilo smešno 

Link to comment
On 12.3.2019. at 16:35, Sara said:

Mi se vratili sa puta i mislimo da nam se Cicmic mnogo obradovala. Čudno se ponašala, psi klasika skakali i mazili se, a ona protčavala po kući kao da je neko juri, a kad je nismo odmah konstatovala bacala nam se na noge i kao lovila nas

Mnogo je bilo smešno 

 

Moje imaju povremeni trip da su na nekom tajnom zadatku, koprcaju se i love neki vrlo važan imaginarni objekat, uz zvučne efekte. To bih nazvala - hvatanje zjala. :D 

Link to comment
  • 2 weeks later...

@gagilija još je bebasta, mlada mačka, sad je najluđa.:heart:

 

Mimi ima fetiš stopala , zaleće se da ujede. Dojadilo mi, dva puta sam ga kratko prsnula vodom iz tuša. U-vre-đen, sakrio se negde i ne konstatuje me satima. 

 

Link to comment

Jao, ja sam jednom posle tih ataka na noge i prste na nogama, ovom mom zviznula čvrgu po uvetu. Da sam mogla da snimim taj šok i nevericu. :D

Posle se omatorilo i izgubila se želja za masakriranjem gazdaričinih nogu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...