Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ljudi koji imate macke, da li vas bude nocu? Kapiam da su macke dosta aktivne preko noci, sta obicno rade ako ne idu naplje da love?

 

Htela bih macu, ali htela bih i da spavam...

Link to comment

Ma ne, macke se uhodaju sa ukucanima pa spavaju kad i svi, nemas brige...

 

Ja imam dva komada, vec su vise od dve godine zajedno i imao sam mozda ukupno dve-tri situacije kad su se jurcali nocu po stanu. Neki put se potabaju za mesto na krevetu kad krenem da legnem, i to je sve, posle spavamo svi...

 

Jedino moze da bude problem ako ih neces u spavacoj sobi, a one navale... e tu tvrdoglaviji pobedjuje, ali imaj na umu da mogu biti jako tvrdoglave, grebace po vratima... 

Edited by braca
Link to comment
34 minutes ago, braca said:

(....)

Jedino moze da bude problem ako ih neces u spavacoj sobi, a one navale... e tu tvrdoglaviji pobedjuje, ali imaj na umu da mogu biti jako tvrdoglave, grebace po vratima... 

 

Ne znam za mačke ali meni nedostaje vreme kad je moja kera svake noći grebala na vrata moje sobe jer joj je bilo vreme da nastavi spavanje u mom krevetu.

Petnaest godina  je živela s nama.

 

Ko bi mogao da joj odoli?

 

EA0qTRp.jpg

 

Link to comment

Bitno ih je ne navikavati da jedu uveče. Istrpeti prvih dana kuknjavu da se hrane oko 44-5 ujutro, i lgano će se naviknuti na to da je noć za spavanje

Onda će naći ili omiljeno mesto za spavanje, ili spavati u krevetu sa, ili češće na vama

Link to comment

Većina mačaka, posle izvesnog vremena prihvati bioritam gazda. Samo poneke isrtajavaju u održavanju predačkih običaja, tj noćnom lovu. U stanu se to svodi na haračenje po stolovima ili skakanje po gazdama.

Link to comment

ima li neko preporuku za lek, macka moje bff otkazuju joj bubrezi (80%), a terapija koju koristi nagomilava joj se kalcijum

 

macka izgleda ko mladoliko ali ima 14 godina. 

nece da jede i cesto povraca

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...