Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Juče i danas je mačka zaglavljena pod haubom automobila. Juče su se oko automobila muvali komunalni policajci ali je mačka i dalje tamo. Šta raditi?

Link to comment
Situacija nepromenjena sa nogom, vratili smo se na hranu koju hoce da jede, ali mu sad dajemo CalmVet, valerijanu za zivotinje (i to jedva mrljavi mada je macke rado konzumiraju), plus nosi kragnu. Cim je skinemo krece da zvace nogu. Ostalo je jos da je snimimo, mada veterinari misle da je nepotrebno i da necemo nista naci jer je mlad i nema drugih simptoma koji bi ukazivali na neku ozbiljniju boljku, ali cisto da iskljucimo i tu opciju. Vise zaista nisam pametna kako ga oduciti od zvakanja noge a da ne nosi kragnu 24/7 :unsure:
Molim forumase ako su imali slicno iskustvo sa mackama ili znaju nekog ko je imao da podele iskustvo. Ne znam kako da pomognemo macku da nastavi zivot u radosti i veselju bez kragne, lekova i specijalne ishrane... :cry:@ Pacey: sta bi sa tom mackom ispod haube? I cije haube? Umeju cesto da se zaglave tako na nekim opskurnim mestima pa ti mozgaj kako da je izvuces
Link to comment

I dalje je na istom mestu. Ne znam sta da radim, evo vec trece jutro je cujem. I meni se cini da se zaglavila. Nije napolju hladno da se krije od zime. Na automobilu je jedna guma izbusena i cini mi se da je auto zapusten. Ima tablice.

Link to comment

Ne znam kako da nađem vlasnika, ovo se sve dešava van mog naselja. Policija mi svakako ne sme dati podatke o vlasniku. Juče su se komunalni policajci vrzmali oko automobila ali očigledno nisu ništa uradili. Da otvaram haubu je već rizično, samo mi fali neka kazna.Centar je grada tako da sigurno vlasnik živi u zoni. Jedino da uđem u par ulaza pa da se raspitam.

Link to comment

Dobre vesti. Nekako je izašla, sad sam je video. Veoma je uplašena, čupava je i deluje iscrpljeno. Ne usuđuje se da izađe na otvoreno, krije se na trotoraru ispod automobila. Nije bilo nikakve šanse da se neko podvuče jer su prednje gume izduvane. Neko joj je ubacio pod automobil činiju mleka, ja sam joj istresao neki Wiskas ili kako se već zove. Kapiram da će se oporaviti.Ako neko želi da je udomi neka se javi na pp da mu kažem lokaciju. Mislim da ima oko 4-6 meseci.

Link to comment
Dobre vesti zaista. Znaci maca je borac :)Pusticu buvu ali toliko ima tih ulicnih zivotinja za udomljavanje da je postalo depresivno.
bas vala :( na fejsu ima toliko grupa o zastiti i udomljavanju da mi je bude pretuzno sto ne mogu da pomognem, nekad posaljem pare, pa se kao tesim da sam nesto pomogla, ali to nije dovoljno. a i macke se nekako bolje snadju od pasa, manje hrane im treba i scucure se negde, i beze od ljudi, a ovi mucenici su stalno na udaru. mi iza zgrade imamo omanji mackarnik i svi ih hranimo i skupimo pare za sterilizaciju, pa jednu po jednu zenku sterilisemo, ali se desava da ih truju oni nadobudni sto uvek komentarisu bolje setajte decu, nego sto hranice kucice i macice. plus sto tako ne brinete o nekom detetu iz zvecanske. Edited by gagilija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...