Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Pronašla sestra mače na putu iz vikendice. Mjaukalo na sred druma, zamalo ga nisu zgazili. Ništa živo ne vidi, samo mjauče i prati nas po glasu ili kretanju. Trenutno smo inkubatori na smenu. Mleko pije iz piksle tako što celo uđe u nju, pa se onda više kupa nego gosti. Izgleda da će preziveti, mjauk je sve glasniji :)

post-168-13082239436662.jpg

Link to comment

Pa koliko je malo to mače? :o Oni progledaju u roku od 2 nedelje. A tako malo mače mora da se hrani na svakih par sati.p.s. svaka čast za pomoć maloj maci. :)

Link to comment

Faktički jeste progledalo, ima one nekako mlečno plave oči, ali skoro ništa ne vidi. Ako stoji na korak od mene, a ne govorim, nema pojma da sam tu. Verovatno ima tri-triipo nedelje. Veterinar reče da je najbitnije da jede i da joj masiramo stomak kako bi mogla da odradi kenjaž. Nemam puno iskustva sa mačkama jer sam alergičan na njih, ali ova izgleda još nije stigla ni da razvije to na šta sam alergičan jer nemam nikakvu reakciju. :D

Link to comment

Pa moralo bre - ućebio se, ide leto, dečko je morao sportsku frizuru. Malo je ostala čirokana, ali to je taj. Slikan je neposredno posle šišanja dok je bio depresivan kao ošišani hipik.McCabe, ovo je veća slika ;)Edit: Jel ima neko žensku za njega, belu srednju pudlu, dobro građenu™ ?

Edited by kapetanm
Link to comment
Faktički jeste progledalo, ima one nekako mlečno plave oči, ali skoro ništa ne vidi. Ako stoji na korak od mene, a ne govorim, nema pojma da sam tu. Verovatno ima tri-triipo nedelje. Veterinar reče da je najbitnije da jede i da joj masiramo stomak kako bi mogla da odradi kenjaž. Nemam puno iskustva sa mačkama jer sam alergičan na njih, ali ova izgleda još nije stigla ni da razvije to na šta sam alergičan jer nemam nikakvu reakciju. :D
kupite u pet shopu onu flasicu sa cuclom za macice i kucice, ako vec ne ume da pije iz tacne...jadnicak Edited by gagilija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...