Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

zove se linda, tetka je krstila. ceo dan sam se igrao sa njom, odnosno igrao sam se ono malo vremena kada je bila budna. :D u pocetku se malo plasila ali se uvece skroz opustila. kupio sam joj one granulice. jel trebaju te granulice da se malo omeksaju u vodi ili mleku ili se jedu samo ovako suve?

Link to comment

zavisi sta su joj davali tamo gde je odrasla.ako su joj kvasili granule, onda treba i ti da nastavis.nemoj da joj dajes mleko, bice proliva na sve strane. jogurt moze. koliko se secam, ti mali jedu 4 puta dnevno.ajoj jadnica, danas joj je prva noc bez mame? uskuskajte je.. je l ima nekih tepih za nju? nezgodno je kad nema tepiha ili itisona, nema za sta da se uhvati kandzama, i kliza..vidi kako gleda :wub: mala, uplasena...

Edited by darling
Link to comment

pitacu sutra da li su ih kvasili.tetka pomerila tepih bas zbog kuce, ali vratice ga. napravili smo joj mesto za spavanje od starih cebica i jastuka ali me zanima jel rizicno ako spava na laminatu? da se ne prehladi mozda posto je jos mala?jos jedna fotkasdc10313n.jpg

Link to comment

mleko je jos jedna "urbana legenda", kao ona sa vakcinom protiv besnila, i likom koji je skinuo kacigu pa mu se raspala gloova... pas najnormalnije moze da pije dugotrajno mleko za ljudsku upotrebu, isto kao i jogurt. dakako, jako mladim stencima nema potrebe davati previse i jednog i drugog. granule joj u pocetku smeksavaj u vodi, pa ih postepeno u njoj drzi sve krace, jer ako mali jedu potpuno suve, cesto zna da ih grebe grlo, i da kaslju zbog toga. kasnije kad malo poraste dovoljno je samo preliti sa malo jogurta, da lakse to sve izvace i proguta.

Link to comment

slatkaaaaaa :wub: :wub: :wub: nije problem da spava na laminatu ako tako izabere. ali mora da ima i nesto mekano da i to moze da izabere.edit. meni veterinar reko ne mleko nego jogurt

Edited by cmrlj
Link to comment
zove se linda, tetka je krstila. ceo dan sam se igrao sa njom, odnosno igrao sam se ono malo vremena kada je bila budna. :D u pocetku se malo plasila ali se uvece skroz opustila. kupio sam joj one granulice. jel trebaju te granulice da se malo omeksaju u vodi ili mleku ili se jedu samo ovako suve?
Imaš i "mokre" granulice, za dok je tako mala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...