Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

pitacu sutra da li su ih kvasili.tetka pomerila tepih bas zbog kuce, ali vratice ga. napravili smo joj mesto za spavanje od starih cebica i jastuka ali me zanima jel rizicno ako spava na laminatu? da se ne prehladi mozda posto je jos mala?
pas mora da ima mesto na kom spava. laminat nije dobro resenje, hladan je i tvrd, neudoban, spavaj ti na laminatu ako je to tako dobro :lol: stari cebici su dobro resenje. predlazem da uzmete i stare navlake za jorgan i da ih navucete na cebe, jer je tako lakse odrzavati higijenu, kad se isprlja, lako je oprati navlaku, a cebe nije. moj pas, retriverka u ozbiljnim godinama, ceo zivot spava na starom jorganu, kom menjam navlake i to dobro funkcionise. takodje spremite dosta starih carsava, koje cete stavljati na namestaj kad ona odluci gde ce sedeti i gde ce se izlezavati. ako mislite da cete je spreciti da se razvlaci po namestaju, grdno se varate :lol: molim vas, vratite tepih. obrati paznju kad linda sedne, kako joj klize nogice na stranu, nema za sta da se uvati, to nije dobro dok je pas mali i dok mu se formira skelet. naravno, spremite se da tepih bacite kad dodje vreme :lol: daj jos slika :)
pas najnormalnije moze da pije dugotrajno mleko za ljudsku upotrebu
moj pas sad pije redovno litar mleka dnevno, ali dok je bila malecna i pila mleko, imala je proliv. jogurt je to zalecio. neka kojot, odnosno linda, proba, pa kako ide.
Link to comment

ne mogu da se odvojim od nje danima :wub: nista ne stizem da uradim, igram se sa lindom po ceo dan.snapshot2011061438.jpgsnapshot2011061424.jpgsnapshot201106142.jpg

Link to comment

mnogo je sladak. ne plasis se da ce odleprsati? :Ddanas mi je uginuo papagaj u rukama. osetio sam kako mu srce ulaze poslednji napor da prezivi ali je uginuo :( tetka ga je kupila pre 20ak dana i zaista ne znam sta se desilo.

Link to comment

uhh.... ja imam ticice od kako znam za sebe, svaku sam zalila mesecima..... najveche sanse su da mu mozda klima nije odgovarala, ili je patio/la za drugarima [ako nije kupljen dok je bio mali]ovo moe blesavo cudoivistance je neverovatno vezano za mene -- nema sanse da pobegne

Link to comment
uhh.... ja imam ticice od kako znam za sebe, svaku sam zalila mesecima..... najveche sanse su da mu mozda klima nije odgovarala, ili je patio/la za drugarima [ako nije kupljen dok je bio mali]ovo moe blesavo cudoivistance je neverovatno vezano za mene -- nema sanse da pobegne
A jel i leti napolju, ili samo seta po travi?bas je super :)
Link to comment
mnogo je sladak. ne plasis se da ce odleprsati? :Ddanas mi je uginuo papagaj u rukama. osetio sam kako mu srce ulaze poslednji napor da prezivi ali je uginuo :( tetka ga je kupila pre 20ak dana i zaista ne znam sta se desilo.
Uhhh meni je australijska zeba uginula na rukama ali od starosti jbga....još je ona bila mnogo mala.Problem sa pticama i njihovim bolestima je to što kad se to baš primeti onda je verovatno već kasno, takav im organizam :(
Link to comment
danas mi je uginuo papagaj u rukama. osetio sam kako mu srce ulaze poslednji napor da prezivi ali je uginuo
meni se desilo da mi mačka izdahne u rukama (ona kaliko cica), užasan osećaj, u sekundi se pretvori u krpu.
Link to comment

Mogla sam da naslutim da će mačka umreti, ali nikada nijednu nisam videla kako umire. Uvek su imale neograničenu slobodu kretanja, te možda umišljam, ali mi se čini da su pobegle od kuće jer ih je bilo sramota da ih neko vidi u tim trenucima. Mislim da ovo važi i za ostale životinje i da ih tada ne treba uznemiravati svojim prisustvom.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...