Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

vojo, ti li si? hocu tetki da kupim zlatnog retrivera. jel zna neko gde moze da se kupi neki malisa i koliko to kosta?

Link to comment
Mrvica(uživo je malo manja, ali porašće) ;)
И ми смо имали једну са тим именом... мање белих а више тих мрких и кафених површина. Лепо је поживела.
Link to comment
vojo, ti li si? hocu tetki da kupim zlatnog retrivera. jel zna neko gde moze da se kupi neki malisa i koliko to kosta?
Računaj na od 100€ pa naviše, u zavisnosti od odgajivača i pedigrea.Pogledaj oglase i preporuke na forumu Balkan Kinology.
Link to comment
gremlincesmeskomilicamrvica
:Hail:podsetile su me na pesmicu iz čitanke moje babe a ide ovakomali guta sračunava pet minutaveć mu glava bučial nikako da dokučikad u četri sobna kutasvud po jedna mačka čučii tri mačke ispred svakeistog rasta, iste dlaketaj zadatak muči njegazbunjen stojikako mačke da izbrojideca koja račun znajunek mu glasno sračunaju:D
Link to comment
  • 2 weeks later...

zašto ne kačite te mačketine na matičnom topiku nego ja moram da prebiram ovde po raznoraznim kalamunjama?daboviću, svaka čast, ja jedva izlazim na kraj sa jednom mačketinom. zašto ih pušćaš da se penju po kuhinjskim elementima? jednom sam zatekao kemu kako se popeo isto tako pored česme, bio valjda žedan, kako sam ga isprepuco, neće više na metar da joj priđe.đura legenda.

Link to comment
zašto ne kačite te mačketine na matičnom topiku nego ja moram da prebiram ovde po raznoraznim kalamunjama?daboviću, svaka čast, ja jedva izlazim na kraj sa jednom mačketinom. zašto ih pušćaš da se penju po kuhinjskim elementima? jednom sam zatekao kemu kako se popeo isto tako pored česme, bio valjda žedan, kako sam ga isprepuco, neće više na metar da joj priđe.đura legenda.
joj bre moco gde ce ti dusa. ja macku ne mogu da udarim. psa onako malo po bulji uz uzasnu dreku ali i to samo kada oce da jede neka govna (doslovce) napolju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...