Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Razumem nekoliko jezika dobro, a na ponekom mogu i pristojno da govorim i pisem. To su engleski, ruski, italijanski, sa njima sam najvise u kontaktu.

Edited by Meazza
Link to comment

Ma ok, to se ne računa, engleski svi znaju, ruski je ko naš a italijanski najlakši jezik na svetu.

 

 

 

Zezam se, pitam te pošto si o tome pisao na serijama a moja baba je, bez zajebavanja, naučila toliko španskog preko serija da može da gleda bez titla. Turski joj pak slabije ide.

Link to comment

:D Ne ucim ja preko serija jer me pre svega zanima citanje u originalu, ali one su odican nacin da vezbas razumevanje govornog jezika i prosiris vokabular.

Edited by Meazza
Link to comment

mindhunter premasio moja velika ocekivanja, ozbiljno dobra serija. temeljna, pametna, ne gubi ritam, nista jeftini ukrasi.

stranger things 2 sam, s druge strane, ostavila pose e2, meni je ovo kao da su namerno hteli da naprave jedno 18 puta dosadniji rimejk prve sezone. mozda postaje zanimljivije posle, sto je ipak nebitno. a prvu sezonu sam dosta volela. 

 

sramota je priznati, tek sad bindzujem shameless. ne znam kako mi je promakao ovaj jedinstveni kvalitet.

Link to comment

 

sramota je priznati, tek sad bindzujem shameless. ne znam kako mi je promakao ovaj jedinstveni kvalitet.

 

Shame for shameless

 

Nego da li je Justified justified?

Odgledoa sam prvu epizodu, drži li serija kvalitet do kraja ili ima neka sezona kada treba prestati 

Link to comment

Nego da li je Justified justified?

Odgledoa sam prvu epizodu, drži li serija kvalitet do kraja ili ima neka sezona kada treba prestati 

slabiji je prvih 7-8 epizoda, posle krece ludilo. ima topik na forumu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...