Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa ova serija je dosta povrsnija od Wire-a, sto bi rekli plitka, ali pitka i njena draz, za sada, je u necemu drugom u odnosu na Wire. 

 

Jes vala. the Wire vs. the Deuce kao Twin Peaks 1989 vs. Twin Peaks 2017. 

Link to comment

ajd nek mi neko od dobrih ljudi pojasni kraj missinga?

U čemu je fora za nezbitom u Rusiji? Jel on skroz pludeo ili ima nešto?

Uopšte mi nije jasan kraj iako sam 2x gledao poslednju epizodu

Link to comment

ajd nek mi neko od dobrih ljudi pojasni kraj missinga?

U čemu je fora za nezbitom u Rusiji? Jel on skroz pludeo ili ima nešto?

Uopšte mi nije jasan kraj iako sam 2x gledao poslednju epizodu

 

 

 

 

pa prati onaj drugi trag koji vodi u rusiju gde nadje onog decka (koji je valjda njegov sin)

 

 

 

 

btw obavezno gledaj i drugu sezonu, nema veze sa prvom ali je isto mnogo dobra, francuski detektiv jednostavno briljira

Link to comment

Odličan je mindhunter, baš odličan.

Vrlo zanimljiv pristup milion puta prežvakanim temama, začinjen iznenađujuće autentičnim odlomcima iz svima nam mrskog real life-a. Verovatno najbolja nova stvar iz ove godine, makar koliko ja uspevam da vratim film.

Edited by Ruxin
Link to comment

Odličan je mindhunter, baš odličan.

 

Vrlo zanimljiv pristup milion puta prežvakanim temama, začinjen iznenađujuće autentičnim odlomcima iz svima nam mrskog real life-a. Verovatno najbolja nova stvar iz ove godine, makar koliko ja uspevam da vratim film.

+1

uz Unabombera, dve najbolje serije iz tog žanra

Link to comment

Zavrsio i ja Deuce, mixed bag. Za pocetak, ne bih mnogo zalazio u poredjenja sa Wire-om, i pored sporadicnih referenci, bliza mi je serija Tremeu. Ali fale ovde epizode, dosta stvari prosto nije razvijeno kako treba i dosta likova i podzapleta zapostavljeno. Negde na pola se zaboravi da Candy i Vince imaju decu i da bi to moglo da bude znacajno za njihovu pricu. Abby pocne kao nadarena studentkinja kojaiz hira napusta faks i ulazi u svet kurvi i kriminala, ali uglavnom nicemu ne sluzi u vecem delu, osim par neki licnih trenutaka sa kurvama. Novinarka je najgori moguci klise. Ima jos dosta toga, da ne duzim. Atmosfera perioda i likovi u globalu su odlicni, i pristup temi je dobar, serija je veoma gledljiva. Ali sa dramskog aspekta malo fula. Mada ima potencijala da se popravi u drugoj sezoni.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...