Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pa tesko da ne pokusava da postavi pitanje njihovog odnosa sa tim svetom u startu. prva je dosla da isprica pricu o njima, a druga tu kao davala knjige i pare kurvama. do kraja dobijemo to da se novinarka jebala za tekst, a studentkinja je stekla najboljeg gej drugara i tu i tamo bacila po neki drustveni komentar i potpuno se izgubila dinamika njihovog odnosa sa tim svetom. to su te nedorecenosti koje mi smetaju. a cak i da nije postavljeno pitanje, ne znaci da ne bi pomoglo prici da jeste.

 

jeste da abby uglavnom sluzi kao audience stand-in na deuceu, ali nije joj to jedina uloga u seriji. pored toga sto je love interest za vincenta, osnovno pitanje u vezi nje je sta namerava da uradi sa svojim zivotom nakon napustanja koledza, a na to tek treba da dobijemo odgovor u narednim sezonama. novinarka je zato imala vrlo jasan i dorecen™ character arc, ali kod nje je problem sto je ta prica bas prezvakana i smaracki ispricana.

 

Suviše sam ja lenj, a tema suviše bitna. Angažujmo calaveru ili tako nekog profesionalca. -_-

 

ne moze, spojlovacete i mene <_< tek sam cetiri epizode stigo da odgledam.

Link to comment

Upravo tako, ono o sajkik pankerima u Čikagu je baš bilo pravo niotkuda. Mala je komotno mogla da se vrati direktno posle susreta sa majkom.

 

Inače je praktično sve na mestu, deca su i dalje slatka, D&D reference i dalje zabavno štrče, romantični stereotipi uglavnom zaobiđeni...

 

Treća sezona ne može da ne bude krš, deca će izrasti a zapleti na lokalu se istrošiti.

Stoji sve, ali su im bilu potrebni za trecu sezonu, kao i brat i sestra.

A slazem se i da ce treca sezona da bude njesra.

Link to comment

Ja kapiram zašto ta epizoda postoji dramaturški i nemam problem sa samom idejom, ali egzekucija je prosto osetno ispod nivoa na koji smo navikli. Pisanje, likovi, gluma...moglo je sve to dosta bolje.

Edited by Ruxin
Link to comment

pogledao sjajnu prvu epizodu This Is Us. fine emocije su tu i lep storytelling. nadam se da se to održalo u celoj sezoni

Stigao sam do osme epizode ove porodične drame. Neke stvari su meh al ipak ima mnogo više dobrih momenata. Casting je nekako urađen da mi niko od glumaca nije simpatičan a ni antipatičan. Zapravo, samo mi je Toby simpatičan. Preporuka
Link to comment

da li neko zna nesto o ovome:

 

http://www.imdb.com/title/tt1909015/?ref_=fn_al_tt_1

 

deluje mi primamljivo, ali bratko, da li sam stigla dotle da gledam bugarske serije <_<

Gledam ja, ali samo zato sto je na bugarskom (gledam bez prevoda na youtube da vezbam jezik). Sta da ti kazem, sigurno nije neki kvalitet, daleko od toga, ali nije ni toliko lose ako shvatis kao laku zabavu.

Edited by Meazza
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...