Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ma kad nema laugh track, samo se ističe koliko je nesmešna, nemam ja ništa protiv laugh tracka kao takvog

 

pa normalno da ce biti nesmesna kad su komplet dijalozi zasnovani oko laugh tracka, sa sve pauzama od 2-3 sekunde nakon svakog punchlinea. glupa ti je primedba prosto, svaka serija s laugh trackom bi izgledala isto kao i na tom klipu koji si okacio gore.

Link to comment

Meni je TBBT bio zabavan prvih 4-5 sezona dok su bili pravi geekovi i dok je bilo generalno vise nauke u epizodama, posle su dosli u fazu da svako nadje svoju lepsu polovinu i poslednje tri sezone ne gledam i mozda jednog dana zbindzujem tih nekoliko sezona iako znam da ce biti krs, jer moguce da cu zeleti da vidim kakvo je finale.Tek sam usao u trecu deceniju zivota kada sam krenuo da gledam seriju, sada ne verujem da bi mi bilo smesno.Mislim da je pitanje u kojim godinama se gledaju odredjene komedije, ja u poslednjih godinu dana pogledao Community i Silicon Valley i nijedna od te dve mi se nije svidela i kod obe serije sam stao kod prve sezone.Mozda bi mi se bas te serije svidele dok sam bio srednjoskolac i kad su mi standardi bili nizi.Nekad mi je HIMYM bila vrh komedija, sada sigurno ne spada u mojih top5, dok za top10 morao bih da pogledam imdb da greskom ne izostavim neku.

 

Generalno za vecinu komedija moze da se kazu da su infantilne, ali imam neke svoje granice do koje mi je neciji debilizam zabavan.

Link to comment

Sumnjam da je to toliko vezano za uzrast. Meni bi Community i Silicon Valley bili dobri i da sam upola mlađi, a dobri su mi i sada sredinom tridesetih. Dok TBBT ili HIMYM sumnjam da bih mogao da gledam ni sad ni u pubertetu ni u penziji.

Link to comment

Sumnjam da je to toliko vezano za uzrast. Meni bi Community i Silicon Valley bili dobri i da sam upola mlađi, a dobri su mi i sada sredinom tridesetih. Dok TBBT ili HIMYM sumnjam da bih mogao da gledam ni sad ni u pubertetu ni u penziji.

 

U mom slucaju malo je takvih komedija koje su mi dobre bile pre i da su sada.Jedino mi padaju na pamet Scrubs i Married with Children.Ima verovatno veze i sa tim da mi je lakse da se povezem sa odredjenim likovima i da se prepoznam po odredjenim postupcima i situacijama kada sam mladji nego sada.

 

Dok ima dosta komedija za koje sada mogu da kazem da mi nisu smesne i svidele su mi se pre, a i sta sam gledao u poslednjih dve godine tipa The Office i The IT Crowd bi mi se sigurno svidele vise da sam ih pogledao pre 5 godina.

 

Seinfeld, Arrested Development i It's Always Sunny in Philadelphia su mi podigle standard za komedije.

 

Shameless je jedna od retkih novijih komedija koja mi se svidja.

 

Edit:Zaboravio sam na Atlantu.

Edited by Ricma
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...