Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Young Sheldon mi ok deluje, ne znam zašto su ga već ocrnili na imdb, možda su očekivali sitkom.

 

Mnogo ljudi organski ne podnosi Big Bang Theory, ja seriju nikad nisam gledao ali ono malo što jesam video stvarno iritira. Ajde što nije smešno, nego toliki nabacani stereotipi - mogu da razumem zašto su toliki fellow nerds principijelno protiv svega iz te branše.

Link to comment

Mnogo ljudi organski ne podnosi Big Bang Theory, ja seriju nikad nisam gledao ali ono malo što jesam video stvarno iritira. Ajde što nije smešno, nego toliki nabacani stereotipi - mogu da razumem zašto su toliki fellow nerds principijelno protiv svega iz te branše.

 

Ta serija je donekle uticala na to da se pojavi cela jedna generacija totalnih idiota koji su sopstveni karakter i ličnost zamenili 'loženjem' na na pop i nerd kulturu. Ljudi koji za sebe misle da su kul i posebni zato što, npr, čitaju stripove, nešto što su brojne generacije radile bez neke preterane pompe. 

 

A o ovome i da ne pričamo:

 

Link to comment

Pa on i treba da bude iritantan :D, on je negativac cele priče, jedino po čemu se serija ističe u odnosu na druge sitkome. Bili su ok u početku, ali kao i većina serija, posle nekoliko sezona su postali sopstvena reciklaža i servis za fanove. Zato mi je i drago što je ovaj prequel u drugačijem fazonu.

Link to comment

Ta serija je donekle uticala na to da se pojavi cela jedna generacija totalnih idiota koji su sopstveni karakter i ličnost zamenili 'loženjem' na na pop i nerd kulturu. Ljudi koji za sebe misle da su kul i posebni zato što, npr, čitaju stripove, nešto što su brojne generacije radile bez neke preterane pompe. 

 

A o ovome i da ne pričamo:

 

 

nije da je bbt cudo komedije, ali ne mozes iz laugh track sitcoma izbaciti laugh track i onda na osnovu toga napraviti neku poentu.

Link to comment

Da, momentalno mora da popakuje najosnovnije u jedno auto i beži iz kuće da mu porodicu ne bi živu odrali.

Najosnovnije, mrtva deca, jedno auto - trambolina?

Pa video si da im je kasnije firma za selidbu dopremila ostale stvari.

Link to comment

nije da je bbt cudo komedije, ali ne mozes iz laugh track sitcoma izbaciti laugh track i onda na osnovu toga napraviti neku poentu.

 

nije to ultimativni dokaz, to je samo jedan od detalja koji pokazuje koliko je serija u osnovi glupa

Link to comment

ma kad nema laugh track, samo se ističe koliko je nesmešna, nemam ja ništa protiv laugh tracka kao takvog

 

inače, nije bila toliko loša u početku (ili sam ja malo drugačije doživljavao), čini mi se recimo da je četvrta sezona bila sasvim solidna, ali je posle bilo sve gore i gore, mnogo silovanja i forsiranja

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...