Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

al je zabava na sitkom temi, samo se vrte fazoni iz silicon valley... 

 

Ali tamo nema ništa - samo Vini kao Lazo Goluža sa enciklopedijom leksikografskog zavoda u krilu drvi oko definicije sitkoma.

Link to comment

...bas su dosta odstupili od knjige, sad mi interesantno da pogledam dalje. Mada mislim da su glumci skroz pogresno odabrani, Dillon je totalni promasaj.

Link to comment

jel se vi zajebavate za wayward pines ili ne?

meni je to tolika treshina da samo gledam da vidim da li moze gore od prethodne epizode.

Link to comment

Ne znam koliko kasnim ali samo da jos jednom izrazim odusevljenje sa Daredevilom sad kada sam ga i zavrsio. Iskreno ne bih ni skinuo da nije krenuo hajp sa svih strana jer nisam fan Daredevil-a pa se na to doda i film sa Ben Aflekom i onaj promasaj u vidu Gotama, malo je reci da su mi ovde ocekivanja bila niska.

 

A da ne spojlerisem napravili su odlicnu seriju bez svemiraca, bogova, i stripovskih kung-POW! tuca. Glavni glumac ima odlicnu transformaciju kada je u kostimu i kada je u civilu, ali je sou ukrao Donofrio. Skoro ga nisam gledao u ovako ubedljivoj ulozi gde su (naravno uz pomoc scenarija) uspeli da naprave da comic book villain ne bude samo jednodimenzionalni comic book villain vec zapravo lik koji je u seriji jednako, ako ne i vise razvijen od glavnog lika. Takodje cela ta strana sa negativcima ima neki vajerovski smek u sebi a posto su ubacili i jednog od glumaca iz Wire a imaju i prilicno slicnu zavrsnu spicu, rekao bih da to nije ni malo slucajno. 

 

Sve u svemu ovo je serija koja ima priccu koja pije vodu i bez predznaka Marvel a sporadicno spominjanje Ironmana i ostalih Avengers-a samo dodatno pojacava seriju u smisli "E lepo je sto su Tor i Hulk onomad pobili vanzemaljce koji su hteli da nas porobe, ali ajde da vidimo malo sta se desava u getu i od cega se zivi."

 

Sad jos samo da se doceka druga sezona, mada imam mali strah posto je u pitanju netflix da se ne desi tezak pad kvaliteta kao npr u HoC...

Link to comment

I treća epizoda Wayward Pines-a je bila zadovoljavajuća, prosto ne mogu da se načudim. 

 

 

jel se vi zajebavate za wayward pines ili ne?

meni je to tolika treshina da samo gledam da vidim da li moze gore od prethodne epizode.

 

Što bi trešina i zadovoljavanje isključivali jedno drugo? Jeste kršasto i znaš da će da se završi loše, ali ima zanimljivih momenata i drži pažnju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...