Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Imas na eztv svih 13 epizoda, ono sto ja imam je odlican snimak.
Da, vidim sad.Ja sam skidao jos dok je prva sezona bila aktuielna, a taj F/X nema (ili bar tad nije imao) HD...
Link to comment
kakva epizoda entoruagea. naravno da se sve odlicno zavrsi samo kako se ovako nisam smejao vec dugo. abys, poslednja epizoda 2. sezone. ekselente
Zavidim ti sto si tek otkrio Entourage. Mene je znala drzati budnog nocima. U zadnje vreme pokusavam da je ne gledam kad izadje epizoda, nego da se nakupi, ali mi ne ide.
Link to comment

nalozis se na razvoj vinsove karijere, a bogme i price ostalih (to je i najbolji detalj, taj napredak price, nisam se tako napalio da vidim 'sta je posle ovoga' od kako su u need for speed uveli apgrejd kola). pored toga, tu su odlicne ribe, karikiranje holivuda i zivota u njemu, jebeni ari koji vremenom dobija slojeve, povremeno pojavljivanje selebritija, pimp my house zivotni stil i prateca izdrkavanja...lose je sto ima toliko prica koje mogu da razvijaju, ali nemaju vremena. e-ovu vezu sa preteranom ribom, terensovom cerkom nisu ni dotakli, proslo je dve epizode od kako su snimili akvamena i jos ne znam koji je njegov status, gde je zaposlen. ne paze na te stvari, ali ovo se ipak ne gleda zbog kvaliteta. cista adiktivnost doduse u ovoj exodus epizodi se vidi da ljudi imaju talenta da napisu dobru pricu.fora gde johnny drama tumaci samog sebe je prokleto dobra

Edited by Hustler
Link to comment

Ari me uvek iznova odusevljava svojim govorima i komentarima, samo zbog njega vredi gledati seriju.Po meni je treca sezona, koja tebi tek sledi najbolja od svih (cini mi se da tad najvise razviju likove, posebno Arija), cetvrta je vec nesto losija, o petoj da i ne pricam.Mada, sad pred kraj 5. su se opet malo popravili. Medou Soprano & Turtle... :lol:

Link to comment

heh, ja sad vidim ovaj topic na view new posts i dodjem upravo da bih napisao da je entourage jebeno fenomenalna serija, i bas se pitam da li ide kod nas i jel ima fanova.(i'd say hug it out but i don't want you drawing wood.)upravo stukao trecu sezonu, sto vise gledas sve je bolje.ari i billy walsh su bogovi, ali one-liner veceri mi je ipak kad drama kaze you can't run on truth.plus u ovoj sezoni za redom dve posvete srbiji.

Link to comment

Za one koji ne znaju ili su samo cekali domaci prevod, kao ja, serija THE SHIELD je zavrsena. Ostala je samo finalna epizoda da se odgleda, mada znam kraj, mogu samo da se slozim da je to jedna od najboljih pandurskih serija ikad.

Link to comment

dobar je enturaz. ima gomile stvari koje ne valjaju, ali simpaticnost i neprenticioznost ti ne daju da se iznervirassada sam pogeldao epizodu kada se turtle i e opklade ko ce imati snosaj do kraja dana. kraj je smesan koliko i constanza koji podvrce nogavice i odlazi u more da spase kita. odlicno

Link to comment
jel neko gledao 'flight of the conchords' i jel valja?
novozelandski alan ford sa muzikom
Progutao prvih 5 epizoda. Dosta smislenije od Californication, pre svega jer likovi imaju osecanja, ima mana (problemi imaju uzasno jednostavna resenja), ali dobar za ubijanje vremena, kojeg i nemam puno al sta sada.
generacijski jaz - meni je entourage kao nindza kornjache - objektivno dobar, ali samo gledano kroz ochi ciljne generacije. meni se vishe svidja californication...mnogo vishe... kada dodjesh u moje godine, i tebi ce ;)
Link to comment
novozelandski alan ford sa muzikomgeneracijski jaz - meni je entourage kao nindza kornjache - objektivno dobar, ali samo gledano kroz ochi ciljne generacije. meni se vishe svidja californication...mnogo vishe... kada dodjesh u moje godine, i tebi ce ;)
ovo se slazem, kada je moja cerka imala 10-11 godina gutala je one predtinejdzerske stripove iz serije Archi, ova serija kao da je pravljena po tom stripu
Link to comment

mene posle sopranosa, a pre toga prve sezone 6FU, jos nista nije navuklo kao ovo. a prizno sam da tu nema mnogo kvaliteta, vec je cista popala u pitanju. housa sam pokusao, al nema sanse da u svakoj epizodi gledam testerenje iste price, lost mi je bio los. sledece sto cu probati su wire ili deadwood...u stvari i poslednje 2 sezone family guyu su pizdarija

Edited by Hustler
Link to comment

Wire je najbolja pandurska serija ikad (a ne Shield, kako neki ovde tvrde). U stvari, Wire je mnogo vise od pandurske serije, jer uspeva da izvanredno prikaze sve aspekte kriminala, od dna do vrha krimi lestvice, do motiva onih koji ih jure. Bas kvalitetna serija.Deadwood je pomalo lozacki, ali i dalje odlican. U sutini je sarkastican pogled na stvaranje zemlje hrabrih i slobodnih. Vestern nikada nije tako bukvalno i precizno pokazao prljavstinu tog vremena, sto u simbolickom, sto u najbukvalnijem znacenju reci prljavo.Sta god uradis neces pogresiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...