Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

cek dok uhvatis recept svake epizode da imaju 2 bombe koje otkucavaju unazad  - jedna je da ce matori da rikne svakog trena a druga je da mora do kraja epizode da se zavrsi 
veridba

merger

potpisivanje ugovora

odgovor na ponudu

drugi merger

prodaja firme

kupovina firme

kupovina firme maskirana kao prodaja firme 

 

i da su uvek zatvoreni u nekim mestima koja su ultra fensi i menjaju se ali mora bas mora do kraja epizode da se odradi to nesto

u kancu 

u avionu

u hotelu

na brodu

na svadbi

u dvorcu

na svadbi u dvorcu

 

znam da si gledao proslu epizodu i da si jedva preziveo merger ali u ovoj epizodi je jako bitno da se ovaj drugi merger zavrsi, daj ne moramo da se cimamo sa pricom daj stavi sve iste likove samo u drugu sobu, izmeni ime kompanija i snimaj opet, e da stavi neku rep pesmu! nesto kao wu tang ali da su svi obuceni u odela! top! 

  • Haha 7
Link to comment

naleteo na preporuku da ništa luđe od 30 monedas nije smiljeno, al posle par epizoda meni nit zanimljivo nit pitko nit ludo. american horror story je po svemu tome bar deset nivoa više.

Link to comment

Pitanje za one koji su gledali,a pamte: serija bejts Motel, vredi li cimati se, posotje li odredjeni delovi, segmenti, sezone, epizode koje su must? Radoznalost, pre svega..

Link to comment
On 11. 1. 2024. at 11:44, Blojler said:

cek dok uhvatis recept svake epizode da imaju 2 bombe koje otkucavaju unazad  - jedna je da ce matori da rikne svakog trena a druga je da mora do kraja epizode da se zavrsi 
veridba

merger

potpisivanje ugovora

odgovor na ponudu

drugi merger

prodaja firme

kupovina firme

kupovina firme maskirana kao prodaja firme 

 

i da su uvek zatvoreni u nekim mestima koja su ultra fensi i menjaju se ali mora bas mora do kraja epizode da se odradi to nesto

u kancu 

u avionu

u hotelu

na brodu

na svadbi

u dvorcu

na svadbi u dvorcu

 

znam da si gledao proslu epizodu i da si jedva preziveo merger ali u ovoj epizodi je jako bitno da se ovaj drugi merger zavrsi, daj ne moramo da se cimamo sa pricom daj stavi sve iste likove samo u drugu sobu, izmeni ime kompanija i snimaj opet, e da stavi neku rep pesmu! nesto kao wu tang ali da su svi obuceni u odela! top! 

 

Fenomenalan opis, nisam video kome i oko čega odgovaraš ali sam odmah rekao sebi "ovo mora da je Succession, nema šta drugo da bude" :D 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Inače sve ste u pravu @Blojler @nisam ja @Frank Pembleton, citiraću samog sebe sa predmetnog topika:

 

Quote

 

Teško je uopšte dočarati tenziju kad je gledaocu stalno u glavi koliko su niski ulozi za likove koje gledamo. Ako prodaje bude, sva će se deca enormno obogatiti, a ako je ne bude ostaće da vladaju tatinom medijskom imperijom. Uh, držim se za stolicu od neizvesnosti, odlučuje se o sudbini protagonista!

 

Ali kmeee, tata, nasledstvo, kud ćemo šta ćemo sa sobom? Ma jebite se svi.

 

 

  • -1 1
Link to comment

Kraj jeste lipav i ovo što Vini veli za niske uloge stoji 101%, jednostavno besmisleno je i nedostaje bilo kakva drama, treća covid sezona sklepana površno i mnogo slabija od prve dve, ali su zato prve dve fantastične. 

  • -1 1
Link to comment
20 hours ago, 3opge said:

kraj je odlican kao i cela serija.

Naravno. Ovakve random matrice mozes da napises i za Sopranose i opet da nista ne kazu o samoj seriji.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Lancia said:

Naravno. Ovakve random matrice mozes da napises i za Sopranose i opet da nista ne kazu o samoj seriji.

 

imali smo mi do sada puno diskusije o Succession ali uvek se pojave ove krtice sto kenjaju da im se ne svidja ali su gledali redovno

Link to comment

Poljska erija Detektiv Forst na Netfliksu

 

odgledao prve dve, sasvim dobro. Fotografija kida.

 

Gledao neko do kraja, hocu li se razocarati?

Link to comment

ovo je u toku na Pickbox - odgledala sam 3 epizode u parcicima na preskok - deluje mi da valja za horror murder mystery - bar je dobra ideja da se smesti na najizolovaniju tacku na planeti:

 
da li je neko vec gledao? iz 2020 je serija, 12 epizoda.
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...