Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

epizode, po dve, izlaze petkom na trafikama, danas su izašle 6 i 7 epizoda, nadam se da je dobra serija, počeo sam da je gledam i zaspao na pola 2 epizode :happy:

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Aleksija said:

ah, ja sam skoro procitala knjigu - divno opisana neka skoro privlacna distopicna melanholija, bas knjiga atmosfere.

nadam se da je to bilo moguce preneti u seriju, obavezno cu gledati.

gde si pronasao?

Zaliv gusara. Pa...čudna je, dobra atmosfera, ima super momenata, neke stvari bih izbacio, skratio, 4. epizoda pomalo konfuzna al sve u svemu solidno vozi.

Edited by maheem
  • Hvala 1
Link to comment
Završih Gomoru. 
 
Prvo, očekuje nas spin off za koju godinu kako se Pjer Savastano vraća, i uzima nazad Napoli... Nema šanse da se ne desi...

Bojao sam se kraja, ali zadovoljan sam raspletom... I svaka im čast što su završili. U nekom momentu postaje repetitivno, vođe klanova se smenjuju, uvek je tu neki "rat", izdajnik (takođe "rat" ili ti pacov haha), neki špijun, pa u krug. Vapilo je za konačnim raspletom.
 
Gomora je verovatno najbolja EU serija svih vremena, stvarno je kvalitet na svakom nivou. Narativno je pravi primer kako se radi serija, nema minut praznog hoda, dinamika je sjajna, prosto, ne pušta. Mislim da i veliku ulogu u doživljaju serije ima muzika, perfektno je utkana u svaku sekundu serije.

Kad god čujem ovo, naježim se. Sjajna podloga, fenomenalna.
 
 
Došao na pola i ja i žena u isto vreme zaključujemo:
Jbte ima li i jedan makar malooo pozitivan lik u celoj seriji?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
35 minutes ago, Frank Pembleton said:

Došao na pola i ja i žena u isto vreme zaključujemo:
Jbte ima li i jedan makar malooo pozitivan lik u celoj seriji?







... Shiit has hit the fan
 

Nema

Link to comment
2 hours ago, jms_uk said:

 

 

A sta ste pozitivno ocekivali od serije sa tim nazivom :lolol:

Isključivo da stave brojač u gornji ćošak, koji prikazuje broj mrtvih po epizodi i po sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao i poslednju Gomoru.
Odlično!
Retka serija uz koju bukvalno jaučeš kad vidiš nešto.
I dobar završetak.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ostala mi poslednja epizoda prve sezone Gomore... Vrhunska serija, cudi me da niko nije otvorio temu.


Sa druge strane, spomenuta je jedno trilion puta...

  • +1 1
Link to comment

Ja sam posle poslednje sezone Gomore pustio Zero,zero,zero.

 

Jel neko ovde ili na dokumentarcima kačio nešto o narko mafiji u MEX i o tome kako su svi upleteni, do granice da su na kraju obični ljudi kupili oružje i da vode rat protiv mafije?

Btw jednako jezivo kao i Gomora, bez obzira na format serije. Saviano je car.

Link to comment

odgledala sam tri epizode na hbo3, mer iz isttauna. ima 7 epizoda. veoma mi se dopala. kejt vinslet igra glavnu ulogu, detektivka, istražuje ubistvo u malom gradu. i ona i tu neki sporedni likovi oko nje su tu negde moji vršnjaci, skenjani i oronuli, a opet na neki način ima u njihovim životima i nešto od američkog sna. 

zbindžovaću kasnije još ove 4 epizode i nadam se da neće da ostave nerešeno ubistvo jer bi me to jako iznerviralo. vidim da je nova serija, iz ove godine.

uklapa se u ovu prazničnu depresiju, puno je blata i smrzavanja. a ko voli ameriku, dobra je i da se čovek podseti zašto je voli. topla preporuka.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...