Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

11 hours ago, Aleksija said:

ima li datuma u toj najavi? meni se bas gleda - na hbo ide? ali je mozda bolje sacekati.

suranne :heart:

 

Ukoliko volite misteriju, ne smete da propustite seriju Slučaj podmornice Vidžil čija premijera se očekuje 27. septembra u katalogu Pickbox Now.

 

e sad da li ce da pustaju epizodu po epizodu ili ce biti odmah za binge ( do tada ce se i na bbc zavrsiti premijerna emitovanja...)

Edited by jorma shparga
  • Hvala 1
Link to comment

sex education i dalje veoma zabavan. 

 

imam utisak da su neki likovi ostarili na 10 godina. ne znam da li su promenili make up, podesavanja ili je do mene. sally ko baba, maeve sa uzasnom kozom. zato je onaj skandinavac hot as hell penzos

Link to comment

Billions S05E10 - mene oduševila scena u kojoj

Spoiler

Čak pravi doručak i koja traje pet minuta. :D Mislim da je to prva scena u celoj seriji u kojoj nema ničeg napetog, nikakvih zapleta ili raspleta, intriga, ničega sličnog - samo mir i sporost običnih pokreta i radnji. Baš mi se dopala, a posle nje je dobro legla i dugo očekivana kliše scena u kojoj Eks i Vendi konačno govore jedno drugom ono što smo videli od prve epizode.

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...