Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

escape at dannemora odlicna, zatvorska tematika ko voli. patricia arquette neverovatna, paul dano takodje, kao i gomila drugih manjih likova, jedino mi del toro uopste nije legao, ali i inace me nervira.

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment

meni je kod te danemore otkrovenje ben stiler kao reditelj. kakva harmonija među likovima, u priči, u vizuelnom sadržaju, u načinu na koji priča priču…

bez suvišnog detalja

 

majstor, a onakav glumac tj uloge mu

:isuse:

 

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, napadaj said:

Billions S05E10 - mene oduševila scena u kojoj

  Hide contents

Čak pravi doručak i koja traje pet minuta. :D Mislim da je to prva scena u celoj seriji u kojoj nema ničeg napetog, nikakvih zapleta ili raspleta, intriga, ničega sličnog - samo mir i sporost običnih pokreta i radnji. Baš mi se dopala, a posle nje je dobro legla i dugo očekivana kliše scena u kojoj Eks i Vendi konačno govore jedno drugom ono što smo videli od prve epizode.

 

Paul Giamatti deluje bas lose u nastavku sezone, kontam da je prelezao Covid jer vidno ostario i smrsao. :sad: Inace je majstorcina glume. Nadam se da ove sezone zavrsavaju sa serijom kad pomire Chucka i Vendi + razjebu Axl Rouza.

Link to comment
Da da, baš sam juče komentarisao da čovek izgleda kao da je ostario 10 godina, iako je prošlo svega godinu i po dana od poslednje prošlogodišnje epizode.
A na kojoj epizodi su prekinuli, pa nastavljaju?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

A na kojoj epizodi su prekinuli, pa nastavljaju?
... Shiit has hit the fan
 

 

Sedma epizoda pete sezone je bila poslednja emitovana prošle godine, pa je zbog covida snimanje prekinuto i tek pre 2-3 nedelje su krenule nove epizode. Uskoro će kraj pete sezone, a najavljena je i šesta, poslednja.

 

Edited by napadaj
Link to comment

 

 

My cards are on the table. Ready to play? CSI: Vegas premieres Wednesday, October 6 on CBS.

 

Da li neko zna kako se ovo razlikuje od starog CSI?

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...