Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, Arkadija said:

Ali od koga da bude obezbeđen orman sa osiguračima? U podmornici su samo osoblje kraljevske mornarice ( sem u ponekoj seriji ili filmu), nema stranaca, turista, bilo koga ko ima zle namere. Po meni, ne bi trebalo da bude ni zaključan, ali dobro.

 

Sa ovim se slažem. Zato mi je i pominjani detalj delovao glupo. 

 

Isto mi je čudno bilo da se takve moderne podmornice lako kače za civilne brodove, kao da ih ne registruju. 

Link to comment

Odgledao Bilions, ok, fino su ga zapleli do kraja.. Krenuo prvu epizodu, vidim poznato mi, totalno sam zaboravio da je prvi deo sezone već izašao.

Đamati promenio fizički opis, bukvalno. Srećom, nije zbog bolesti, barem nema nikakvih informacija o tome.

Neka naprave dobru, dinamičnu poslednju sezonu sa dosta peglanja gde će na kraju Đamati Srbin sve da ih zajebe i biće to fin oproštaj.

Link to comment
3 hours ago, variola said:

 

Sa ovim se slažem. Zato mi je i pominjani detalj delovao glupo. 

 

Isto mi je čudno bilo da se takve moderne podmornice lako kače za civilne brodove, kao da ih ne registruju

kad smo kod toga :happy: vest od pre 2 dana

 

 

Quote

 

Hong Kong (CNN)The US Navy submarine that struck an underwater object in the South China Sea last weekend was operating in one of the world's most difficult undersea environments, one filled with noise from ships above and a seabed with constantly shifting contours that can surprise any submarine crew, analysts say.

US defense officials on Thursday did not give details of the accident that befell the USS Connecticut, saying only that a number of sailors aboard were injured when the sub struck an object while running submerged in the South China Sea.

 

 
Link to comment
4 hours ago, gone fishing said:

was operating in one of the world's most difficult undersea environments, one filled with noise from ships above and a seabed with constantly shifting contours that can surprise any submarine crew, analysts say.

 

Ok, ali podmornice u seriji Vigil se kod nezgoda ne suočavaju ni sa čime od ovoga. No, da su problemi ove serije samo vezani za (ne)poznavanje funkcionisanja podmornica stvarno bi bilo sitničarenje insistirati na tome. Imamo recimo posadu nuklearne podmornice (na praktično ratnom zadatku) sastavljenu od likova (oni koji učestvuju u radnji) kojima, realno, teško da bi iko normalan poverio iole složen i poverljiv posao.

 

Možda je početna ideja bila dobra ali je ono što smo dobili na kraju jedna nekoherentna, često krajnje naivna priča, sastavljena od niz neuverljivih delova i wtf momenata.

 

U samo 6 epizoda nagurano je od zeleno-mirovne politike, nezavisnosti Škotske, špijunaže najvišega nivoa, nesretne istopolne ljubavne priče (sa ipak sretnim krajem) predstavljene kroz očajne flešbekove... i u svakome od tih segmenata, klišea, banalnosti, c-produkcijske naivnosti koliko hoćeš.

  • +1 3
Link to comment
23 hours ago, Mil@n said:

Odgledao Bilions, ok, fino su ga zapleli do kraja.. Krenuo prvu epizodu, vidim poznato mi, totalno sam zaboravio da je prvi deo sezone već izašao.

Đamati promenio fizički opis, bukvalno. Srećom, nije zbog bolesti, barem nema nikakvih informacija o tome.

Neka naprave dobru, dinamičnu poslednju sezonu sa dosta peglanja gde će na kraju Đamati Srbin sve da ih zajebe i biće to fin oproštaj.

 

Demijen Luis napustio Milijarde...:isuse: 

Ne smem da mislim na šta će da liči sledeća sezona.....:unsure: 

Link to comment
 
Demijen Luis napustio Milijarde...:isuse: 
Ne smem da mislim na šta će da liči sledeća sezona.....:unsure: 
Da li si to spoilerisao poslednju epizodu ili si procitao vest negde?
Link to comment

Umrla mu je žena u aprilu, možda je u vezi sa tim...

 

Inače, da će biti isto bez njega, naravno da neće, skoro pa da je i besmisleno bez njega. Verovatno se zato i svičovao fokus na Majkla Prinsa.

Link to comment

Stukao sam sehr gut Babylon Berlin samo tako i pride se zaljubio u Charlotte.

6bf78f0bb2c3b6b20a71fb855fdffc46f7a84d86

u medjvremenu batalio mracni Chapelwaite, pretrpanog nezanimljivim likovima C’est comme ça que je t’aime (mada normalno volim te brkate 70' i 80-te) i Nine Perfect Strangers, zato sto je @morgana tako naredila. Odustao btw, jos od dve serije al sam krecana da setim, koje su pitanju. Izgleda da su i serije krenule stazama filma.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...