Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ted lasso - super- simpaticno, zabavno i pozitivno. prava letnja serija za vikend bindz s voljenom osobom. nesto sto se vrlo retko srece po svim servisima ovih dana...

Link to comment
On 17.7.2021. at 15:33, mraki said:

Kakva je Why Women Kill, gledao neko?

Čujem ozbiljne pohvale za seriju, ali nisam baš siguran da bi mi legla… možda grešim, ali deluje mi malo sapunjavo. :unsure:

Sad je pri kraju druga sezona, koja je valjda nezavisna priča u odnosu na prvu.

 

hvala ti za ovo, odlicna serija :thumbsup:

Link to comment
On 4.7.2021. at 18:25, 3opge said:

uzivam gledajuci Loudermilk, odlicna je ekipa, jako dobre reference na pop kulturu i naravno rock i odlicni dijalozi. 

Loudermilk je bivsi rock kriticar koji vodi AA support grupu.

tu je i nasa Anja Savcic, bice od nje odlicna komicarka, veoma talentovana devojcica.


Dobar je Loudermilk, samo mi je malo smetalo sto zapocnu plot i onda samo nestane u sledecim epizodama. Vrlo zabavno i lako za gledanje. Kad idu na gender sensitivity training je plakanje od smeha.

 

Anja je super i jako prirodna, ako nije neki rod Ani Stanić tu me seci :D

Link to comment

Preporuka za seriju o Zlatiboru Loncaru ( Dr. Death ) cija je cela sezona okacena prosle nedelje na Peackoku.

 

To sto je prica istinita cini je dvostruko strasnijom nego sto se cini na prvi pogled ( a i on je vec dovoljno jeziv!), glumci super a cak i onaj iz Dawson creeka koji mi je inace nista posebno kao Zlatibor apsolutno savrsen...

  • +1 1
Link to comment
On 20.7.2021. at 14:51, Nebojsa said:

ted lasso - super- simpaticno, zabavno i pozitivno. prava letnja serija za vikend bindz s voljenom osobom. nesto sto se vrlo retko srece po svim servisima ovih dana...

 

odlicna serija. nesto me nije privukla reklama, ali sam pogresio. jos da su malo vise londona prikazala, poput pariza u emili, bilo bi bas super

Link to comment

Ted Laso kidalica, sutra krece druga sezona, ne secam se da sam nesto iscekivao sa ovoliko paznje. Pri tom me takodje tematika nije previse privukla (iako volem PL fudbal), i tek kad sam video hvalospeve sam pogledao. I zenska populacija je gotivi iako icj ne znaju o Mancesterima.

Link to comment

Treba mi pomoc.... Majka mi trazi neku tursku zakletva yemin da joj nadjem od 560epizode pa nadalje sa prevodom al ne uspevam nigde preko neta da moze da gleda a da se ne skida. Ima li negde? 

Edited by mustang
Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:

Da li je neko gledao Paris Police 1900 (2021- )

https://www.imdb.com/title/tt10840070/?ref_=fn_al_tt_1 ?

 

Smeće najobičnije. Doduše, možda pomogne ponekom ovde više kao sprdnja sa francuskom kinematografijom sa kojom ta budalaština ima veze koliko i bušna flaša Koka kole sa istoimenom kompanijom.

 

Može poneko ovde i da je hvali da diže nivo sebi i pritom spušta nivo ljudske vrste. Serija ima taj potencijal globalnog, zadrtog i fiktivnog malog mesta, o kojem priča lukavo smeće po internetu kao da ga je videlo, kao svojevremeno za Jetija na danas već zaboravljenim sajtovima...

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

Treba mi pomoc.... Majka mi trazi neku tursku zakletva yemin da joj nadjem od 560epizode pa nadalje sa prevodom al ne uspevam nigde preko neta da moze da gleda a da se ne skida. Ima li negde? 

 

budi dobra kcer i ubedi majku da ne gleda ta spanska i turska sranja, preporuci joj nesto bolje, sta znam...nesto ko big little lies, lici na one spanske i turske ali nije

Link to comment
20 hours ago, Milosh76 said:

Da li je neko gledao Paris Police 1900 (2021- )

https://www.imdb.com/title/tt10840070/?ref_=fn_al_tt_1 

Detaljnije o seriji, deluje zanimljivo...

https://titlovi.com/clanci/5262/paris-police-1900-brutala-u-osam-epizoda/


 

hvala na linku koji me je opredelio za negledanje serije. jednostavno, ako išta mrzim na svetu, to je nasilje nad životinjama. ovde, tako eksplicitno bilo bi mi nepodnošljivo. da nema toga, zaintrigiralo bi me jer je francusko a i zbog komentara ispod. sećam se da mi je bilo dovoljno neprijatno bacanje magaraca s mosta u "patonu" ili šibanje konja u "kvaki 22".

5 hours ago, Ajant23 said:

Smeće najobičnije. Doduše, možda pomogne ponekom ovde više kao sprdnja sa francuskom kinematografijom sa kojom ta budalaština ima veze koliko i bušna flaša Koka kole sa istoimenom kompanijom.

 

Može poneko ovde i da je hvali da diže nivo sebi i pritom spušta nivo ljudske vrste. Serija ima taj potencijal globalnog, zadrtog i fiktivnog malog mesta, o kojem priča lukavo smeće po internetu kao da ga je videlo, kao svojevremeno za Jetija na danas već zaboravljenim sajtovima...

 

Link to comment
8 hours ago, black mirror said:

 

budi dobra kcer i ubedi majku da ne gleda ta spanska i turska sranja, preporuci joj nesto bolje, sta znam...nesto ko big little lies, lici na one spanske i turske ali nije

 

Neka je, nek gleda sta hoce. Ceo zivot radila, stekla dve penzije, odgajala nas dve plus cale, svasta izgradila, ostvarila... Nek gleda sta hoce ma koliko meni izgledalo sacuvaj Boze. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...