Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

5 minutes ago, black mirror said:

 

ne verujem ti :laugh:

 

 

 

Mora se gledati od prve sezone, sad su vec u kresendo modu na steroidima :lolol:... razumem sto mi ne verujes. Trejler me nije bas podržao :lolol:

Link to comment

a ja sam te uvek zamislljao kao neko skvo sa stars and stripes bikini, maga kapa i dva ar-15 a ono omiljena serija the good fight, bas sam razocaran :tongue:

Link to comment
51 minutes ago, black mirror said:

a ja sam te uvek zamislljao kao neko skvo sa stars and stripes bikini, maga kapa i dva ar-15 a ono omiljena serija the good fight, bas sam razocaran :tongue:

 

Boze svasta. Glok. 

  • +1 1
Link to comment

Dobar je The Outsider, drzi paznju svo vreme, gluma pametno rasporedjena, svako je dobio svoj deo kolaca. Smetalo mi malo fokusiranje sta je u prvom planu a sta u magli, nisam bas video neki smisao u tome. Ne vidim sta bi novo mogla da donese eventulno nova sezona, sve je u principu receno.

  • +1 1
Link to comment

uzivam gledajuci Loudermilk, odlicna je ekipa, jako dobre reference na pop kulturu i naravno rock i odlicni dijalozi. 

Loudermilk je bivsi rock kriticar koji vodi AA support grupu.

tu je i nasa Anja Savcic, bice od nje odlicna komicarka, veoma talentovana devojcica.

  • Hvala 1
Link to comment
On 4.7.2021. at 18:25, 3opge said:

tu je i nasa Anja Savcic, bice od nje odlicna komicarka, veoma talentovana devojcica.

 

Nju sam gledao u Dirku Džentliju, simpa jako

Link to comment

Odgledao Handmaids tale season 4, Elisabeth Moss stvarno ubija žena kako glumi, ali jbt, dokle više, nadao sam se kraju. Sad vidim da ima sezona 5.

4. je dobra, ne neko ludilo, kao što nije nijedna. Serija je jednostavno ukalupljena previše u narativ potlačenosti žena i na jako malo načina izbija iz toga, nekako je sve jednodimenzionalno. Nije loše, ali ni ništa specijalno. Niti je tema za štancanje sezona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...