Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledala sam par epizoda, ali me nije privuklo, verovatno mi više odgovara ovo pandursko okruženje i što su svi ružnjikavi[emoji3]
Gvadalupe je na Azurnoj obali?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

moram da podelim ovo sa vama. ne znam dal neko ima slicno iskustvo. gledao sam ponovo nekoliko epizoda pajtonovaca posle fazon 10 i vise godina, i jedva sam izdrzao od transfera blama. da li je problem u meni ili ih pregazilo vreme? to mi je svojevremeno bila omiljena serija i omiljeni humor a sad sam u fazonu krindzfest delux ++ neke epizode vise neke manje

 

:cry:

Link to comment
On 29.5.2021. at 22:15, Frank Pembleton said:

Gvadalupe je na Azurnoj obali?

.... Shiit has hit the fan!
 

izvinjavam se. pogrešno sam razumela da je u francuskoj.

Link to comment
11 hours ago, Tsai said:

moram da podelim ovo sa vama. ne znam dal neko ima slicno iskustvo. gledao sam ponovo nekoliko epizoda pajtonovaca posle fazon 10 i vise godina, i jedva sam izdrzao od transfera blama. da li je problem u meni ili ih pregazilo vreme? to mi je svojevremeno bila omiljena serija i omiljeni humor a sad sam u fazonu krindzfest delux ++ neke epizode vise neke manje

 

:cry:

 

ja sam ih gledao nedavno posle 20+ godina i to s idejom da ih odgledam pre nego sto ih mladuncima pustim. mnoge epizode je pregazilo vreme. jasno je meni zasto je to bilo revolucionarno i zasto sam se ja smejao ko lud na brasno kad sam to prvi put video, ali mnoge fore vise ne funkcionisu.

 

filmovi su mi i dalje odlicni, kao i fawlty towers.

 

 

Edited by chandra
Link to comment

Ja sam imao to ludilo sa nadrealistima ali MP uredno vozi. Mora se covjek malo postaviti u perspektivu tog vremena kad gleda starije stvari. Njihovog vremena ili svog vremena kad je islo redovno gledanje.

  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, kipo said:

Ja sam imao to ludilo sa nadrealistima ali MP uredno vozi. Mora se covjek malo postaviti u perspektivu tog vremena kad gleda starije stvari. Njihovog vremena ili svog vremena kad je islo redovno gledanje.

 

 

upravo

i nemojte me sad gađati trulim povrćem, ali mišljenja sam da je današnja tzv.woke kultura uticala na vašu percepciju Pajtonovaca.

DA dodam, meni su i dalje presmešni.

  • +1 2
Link to comment

Meni su nadrealisti bili vrhunksi do faksa. Kasnije su bili i dalje dobri ali ne vrhunski. Mada i dalje koristim bar stotinjak izraza u svakodnevnim situacijama. ( redovno kazem npr. "Hm ha ispade", decu razvadjam sa "Hepekom", igram Hrkljus i sl.)

Pajtonovci su mi jos bolje ostarili i vise ih kapiram nego pre.

 

Mare iz Easttowna gledam sa zenom pola epizode onda ona zaspi. Meni je ok brzina, jer prikazuje bas dosta neki klasicni zivot u USA. Mada Kate su bas udesili da izgleda bas staro, mislim da u RL ipak nije tako stara. Svidja mi se i sto dosta sporednih glumaca odnekud znam.

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...