Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

HBO ima novu mini seriju sa Kejt Vinslet u glavnoj ulozi, Mare of Easttown.

Deluje dosta dobro, jedva čekam da bacim pogled večeras.

Videla najavu juče, deluje da bi moglo da bude dobro.

  • +1 1
Link to comment

Debris

 

Delici svemirskog broda padaju na zemlju i uticu na svet oko nas. 

 

Jonathan Tucker u glavnoj ulozi. Moj coek :wub: (justified, kingdom)... glumi ocima.... Al brate mili losa serija. Cheesey muzika, znaci popara sapunice i horora, samo to da promene imali bi bolju seriju. Montaza kao da je neko na dounerima radio. Plots svake epizode je zanimljiv nesto tipa blagog black mirror, zone sumraka i dosije x. 

Ima potencijala pod uslovom da srede ovo gore navedeno. I pisanje u prvoj je bas naivno. 

 

I zamerka jos jedna title score je ista brzina kao westworld, potpuno nepotrebno da nas asocira na tu seriju. Dok je visual title prekopiran star trek diacovery

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Debris

 

Delici svemirskog broda padaju na zemlju i uticu na svet oko nas. 

 

Jonathan Tucker u glavnoj ulozi. Moj coek :wub: (justified, kingdom)... glumi ocima.... Al brate mili losa serija. Cheesey muzika, znaci popara sapunice i horora, samo to da promene imali bi bolju seriju. Montaza kao da je neko na dounerima radio. Plots svake epizode je zanimljiv nesto tipa blagog black mirror, zone sumraka i dosije x. 

Ima potencijala pod uslovom da srede ovo gore navedeno. I pisanje u prvoj je bas naivno. 

 

I zamerka jos jedna title score je ista brzina kao westworld, potpuno nepotrebno da nas asocira na tu seriju. Dok je visual title prekopiran star trek diacovery

Džizs, kakav krš od serije. Ja to gledam samo zato što mi svojom besmislenošću odmara mozak. Od 8 epizoda koje sam odgledala, 2 su možda bile solidne, sve ostalo je skica, Šteta, bilo je tu potencijala za mnogo bolju seriju. Ne verujem da će dobiti drugu sezonu, sem ako se u poslednje 2 epizode ne desi neki spektakularni pomak u kvalitetu.

Link to comment



Džizs, kakav krš od serije. Ja to gledam samo zato što mi svojom besmislenošću odmara mozak. Od 8 epizoda koje sam odgledala, 2 su možda bile solidne, sve ostalo je skica, Šteta, bilo je tu potencijala za mnogo bolju seriju. Ne verujem da će dobiti drugu sezonu, sem ako se u poslednje 2 epizode ne desi neki spektakularni pomak u kvalitetu.


I ja naleteo...
Kakvo govno.
Ne ulazi ni u kategoriju "toliko loše da je zabavno"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment




Pocela 22. sezona Midsomer Murders. wub.png
 
Prva epizoda bi verovatno mogla biti i gluplja, mada ne vidim kako ...


E dobro si me podsetila, na hrtu navatam pre neko vece epizodu iz 7.sezone za koju znam da sam preskocila jos onda i nikad je nisam odgledala, spletom okolnosti, dal je moguce :shock
Moram da priznam da posle original, matorog Barnabija, sve sam manje gledala :(

Odoh da vratim, hvala ti [emoji255]
  • Wub 1
Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

prva sezona nije bila losa.

 

Patetično. Prva sezona bi morala da ti bude u vrhu u prve tri u poslednje tri godine za to što se predstavljaš kao nik...

 

Realno, muka mi je...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...