Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

zavrsila prvu sezonu bodies. tezincina, odlicna, da se gleda. nije za zene koje planiraju decu, posto se ja se posle ovog vise nikad necu poradjati :D

pisao je isti baja koji je pisao line of duty. ima na bbc ajplejeru, posto necu da dam tri dolara holi, gledala samo onlajn na dejlimousnu. valjd cu iskopati torente za ostale dve sezone.

 

smotala sam i quicksand. sta ja znam, na oko nije lose, ali opet, nestvarno je da tako mladi ljudi zive takve zivote, a mozda je stvarno tako u svedskoj, u svetu bogatasa. u tom smislu mi je neuverljivo. gde moze toliko tragedije i ostalog, da ne spojlujem, sa 17 i 18 godina.  

 

 

 

 

Link to comment

znaci svi oni koji su hvalili line of duty da se nose! :laugh:

izbindzovala overdozirana, o spavanju da ne pricam.....preterah. doooobra! 

danas kupujem viski pa da skoknem na boscha :)...ne moze se bosch gledati bez maker’s mark. 

 

 

@darling  nefina zeno :D

Edited by mustang
Link to comment

agreed. lose napisan, bacaju se gde stignu, za neke stvari stvarno nema smisla. 

 

7 fakin epizoda sinoc boscha prodjoh...jos bih ja ali telo izdalo. cak mi se i dzez poceo svidjati

Link to comment

Advokaten

 

Klasična krimilistička serija. Mahom drže odličan tempo, žanr je čist, radnja zanimljiva. Moglo je sve ispasti i još kvalitetnije, ali prijatno sam iznenađen i svakako je preporučujem...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...