Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 16.4.2019. at 7:55, morgana said:

the fleabag sezona 2 mi nije na nivou prve, osim glumacki, ali je i dalje odlicna.

phoebe waller bridge je zena mojih snova. kakva carica!

i meni je za nijansu slabija, ali je malo vise sapunicasta, sto mi je super leglo.

phoebe je neverovatno talentovana zena.

kakvu pricu su njih dvoje uspeli nepateticno i sarmantno da iznesu... kapa dole!

 

dajte jos!

Link to comment
On 16.4.2019. at 6:55, morgana said:

the fleabag sezona 2 mi nije na nivou prve, osim glumacki, ali je i dalje odlicna.

phoebe waller bridge je zena mojih snova. kakva carica!

 

41 minutes ago, Aleksija said:

i meni je za nijansu slabija, ali je malo vise sapunicasta, sto mi je super leglo.

phoebe je neverovatno talentovana zena.

 

Mislim da su vrlo namerno vrlo različite. S1 je mračnija, užasno teskobna, doseže svoj vrhunac, i onda nakon toga jednostavno mora da krene pomalo da se vraća ka nečem laganijem u S2. Međutim, baš takve čine tako dobru celinu da ja nešto u glavi i ne rastavljam više na 1 i 2, iako imaju vremensku i tematsku barijeru između njih. To je jednostavno Fleabag, celokupna, zaokružena stvar.

Link to comment

Poceo da gledam coskove Baltimora, The Corner, pretecu od The Wire. Poredjenja radi na prvu ruku, prilicno intimnije ispricano, mracnije i bez vica u dijalozima, koje krasi potonja serija. Frlo dobro. 

E da, puno poznatih dragih likova u nekom drugom svetlu.

Edited by Majo
Link to comment
6 minutes ago, Aleksija said:

ja gledam treme upravo, kad god vidim nekog od njih, kao da sam srela prijatelje i rodbinu (sa kojom govorim)

Nije lepo sto mi to nisi predlozila da gledam, osim ako ne spadam u ove van zagrade :fantom:

Edited by Majo
Link to comment

u potpuni vas razumem, tako ja za neke druge serije i glumce u njima

 

odlican je wire, bavio se pitanjima koja su i danas skakljiva u baltimoru, ali mislim, bez obzira koliki sam fan rokenrole, da je idris alba bio apsolutno promasen lik u seriji. i plitko napisan i on glumacki nezreo tom getu. 

 

 

majo good choice :) strpljivost i perfekcionizam. ko devica. 

 

mozes li da pogodis koji je moj omiljen lik?

 

a @Aleksija tvoj?

Edited by mustang
Link to comment
7 hours ago, Aleksija said:

ja gledam treme upravo, kad god vidim nekog od njih, kao da sam srela prijatelje i rodbinu (sa kojom govorim)

Ja sam treme krenuo da gledam sa dosta rezerve, ali su me baš kupili, sad mi se sa drugim serijama dešava kao sa glumcima iz treme za wire, da ih prepoznajem...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...