Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 9.4.2019. at 12:10, adam said:

fleebag od prvog do poslednjeg kadra druge sezone ne moze nego tako. majstorija!

Odlična!

 

U poslednjim kadrovima na buskoj stanici 'ladno piše "Животе" :lolol:

 

dkX7prt.png

Link to comment
3 hours ago, Skyhighatrist said:

Odlična!

 

U poslednjim kadrovima na buskoj stanici 'ladno piše "Животе" :lolol:

 

dkX7prt.png

i meni bilo zanimljivo ovo zivote. ima ta buska i ranije sa istim natpisom. 

Link to comment

Meni je super Fleabag ali opet ću da rantujem Brit formu serija. Ne možeš za 6x20 i nešto minuta da se sjediniš sa likom, da se razveze neka iole dublja priča i sl. Dobro je, nije da nije, valjda me nervira što nema više... Ovaj format mi je stvarno stupidan.

Link to comment
33 minutes ago, Mil@n said:

Meni je super Fleabag ali opet ću da rantujem Brit formu serija. Ne možeš za 6x20 i nešto minuta da se sjediniš sa likom, da se razveze neka iole dublja priča i sl. Dobro je, nije da nije, valjda me nervira što nema više... Ovaj format mi je stvarno stupidan.

Ne znam za ovaj, ali onaj češki 6x60 je zapravo taman

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne znam za ovaj, ali onaj češki 6x60 je zapravo taman

 

Pa to je duplo i duže više nego 6x20 i nešto... Svakako je bolje. Meni je ok format 10x50+, 12+ epizoda ako su kraće, između 20 i 30 minuta.

Link to comment
On 9.4.2019. at 11:10, adam said:

fleebag od prvog do poslednjeg kadra druge sezone ne moze nego tako. majstorija! 

 

sacu da patim sto nema jos i jos i jos i jos.... :cry:

 

Sve što Adam kaže je prepisao od mene. Iako je on odgledao S2 pre mene. Ali dobro, nećemo sad da se držimo linearnosti vremena.

 

Sjajno je. Slistio sam celu sezonu za jedno veče. Samo što ja neću da patim što nema još :D zapravo kad sam čuo da rade sezonu 2 mislio sam da će je baš usrati, nikako nisam mogao da naslutim kako će zahvalno da nastave onu razbijačinu od S1. Podigli su lestvicu i nadvisili je. Ali neka se ovde završi. Priča je ispričana, ne treba cediti dalje.

Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Sve što Adam kaže je prepisao od mene. Iako je on odgledao S2 pre mene. Ali dobro, nećemo sad da se držimo linearnosti vremena.

 

Sjajno je. Slistio sam celu sezonu za jedno veče. Samo što ja neću da patim što nema još :D zapravo kad sam čuo da rade sezonu 2 mislio sam da će je baš usrati, nikako nisam mogao da naslutim kako će zahvalno da nastave onu razbijačinu od S1. Podigli su lestvicu i nadvisili je. Ali neka se ovde završi. Priča je ispričana, ne treba cediti dalje.

+1

 

I meni je 2.sezona jos bolja od prve. "Zivote", da li su znali sta je u kadru :)

Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

I meni je 2.sezona jos bolja od prve. "Zivote", da li su znali sta je u kadru :)

 

Pa ono, ne vidim kako bi mogli znati, bio bi preveliki Easter Egg da su napisali, i to još na ćirilici, "Živote...", mada tematski u sklopu serije, najbolja koincidencija svih vremena :D

Link to comment

ova hrvatska serija uspeh na hbo nije losa  uopste, ostalo mi na hbo i krenulo od pocetka, evo sad gledam trecu...

 

Prva serija iz HBO Europe produkcije u našem regionu, “Uspeh”, u režiji oskarovca Danisa Tanovića, prati četiri potpuna stranca koje će povezati nesrećan splet okolnosti.
“Uspeh” je višeslojna drama fokusirana na snažne likove. Radnja prati isprepletene priče četiri stranca, koji se na svoj način bore sa svakodnevicom života u gradu, a koje zauvek povezuje jedan nasilan događaj. Kako posledice njihovih dela počinju da im se uvlače u svaki aspekt života, ti obični ljudi sa različitim životnim pričama odlučuju da ponovo uspostave kontrolu nad svojim životima. Serija donosi mračan uvid u različite strukture današnjeg društva kroz životne priče običnih ljudi, koje je isto to društvo gurnulo preko ivice. “Uspeh” je univerzalna, slojevita priča u kojoj kroz ljubav, posao, porodicu, odanost, nesigurnost i zločin istražujemo trenutno preovladavajuća osećanja frustracije, bespomoćnosti i pasivnosti u svakodnevnom životu običnog čoveka u regionu, a i šire.
Link to comment
16 hours ago, kipo said:

Pa tesko da ce ostaviti zvrljotinu na nekom jeziku za koji nemaju ideju sta znaci.

Sviđa im se kako izgleda Ž?

Link to comment

lol

zaista mislite da među stotinama ljudi u produkciji i statista nije bilo ni jednog srboćetnika :happy:

- naravno da im je neko rekao šta tu piše i da je glumica namerno sela na kraj klupe kako bi se video natpis

- šansa da je to tako slučajno ispalo pri snimanju je 2%

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...