Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 3.4.2019. at 7:47, Arkadija said:

Odgledala sam prvu. Nije loše. Zona sumraka :D.

 

Ja prve dve, baš kako kažeš: okejiš, nije loše, Zona sumraka :D

 

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Da, Simons je genijalan, odradio dva totalno drugačija karaktera, uverljivo koliko je to moguće.

Ja sam pred kraj prve sezone, jedna zamerka, sigurno subjektivna, mnoro mračna serija, mračna atmosfera, fotografija, sve, a nešto nisam u raspoloženju za takvu priču, pa mi valjda zbog toga manje prija.. Inače, sve je ok, posebno mi se sviđa muzika, priča je zanimljiva tj plot i dobro ga koriste za razne podzaplete. 

sinoc osmu pogledao, i prva epizoda koja mi se manje dopada, ali sve u svemu super, gotovo bez rupa u plotu, kakve su tipicne za ovakve serijale.

ona riba izdajnica mnogo lepa. moj fazon.

Link to comment

Warrior

Peaky Blinders sa Kinezima ,  krajem XIX veka u S.Francsku pa sta tu moze lose da krene :naughty:.

Realno, uopste nije lose za pocetak, mozga bez ali zabavno

Link to comment
2 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Oh koliko je "Love, Death & Robots" dobro. Osećam se kao da opet imam 7-8 godina i čitam Laser.

 

Paaaa... Meni je dobra, ali ne bih preterivao sa hajpom. Ima super momenata, ali nijednom nisam pao na dupe. A ima sve elemente da me obori na dupe.

Link to comment
19 minutes ago, Tresko said:

Line of duty nastavlja baš dobro da vozi peta sezona.

 Pazi kad ne mogu da dočekam sledeću epizodu nego čitam na FB teorije gledalaca  o mogućim dešavanjima :D

Nego me ubi onaj škotski izgovor, dok pohvatam šta su rekli mozak mi iscuri.  Moram da nadjem bar engleski titl, ako neko ima ideju gde javljajte

Link to comment

fleebag od prvog do poslednjeg kadra druge sezone ne moze nego tako. majstorija! 

 

 

 

 

sacu da patim sto nema jos i jos i jos i jos.... :cry:

Link to comment
4 hours ago, ljuttko said:

 Pazi kad ne mogu da dočekam sledeću epizodu nego čitam na FB teorije gledalaca  o mogućim dešavanjima :D

Nego me ubi onaj škotski izgovor, dok pohvatam šta su rekli mozak mi iscuri.  Moram da nadjem bar engleski titl, ako neko ima ideju gde javljajte

addic7ed.com

Link to comment
7 hours ago, adam said:

fleebag od prvog do poslednjeg kadra druge sezone ne moze nego tako. majstorija! 

 

 

 

 

sacu da patim sto nema jos i jos i jos i jos.... :cry:

de si gledo?

 

 

Link to comment
Just now, 3opge said:

de si gledo?

 

 

bbc. imas na ajplejeru a koliko znam islo je i na amazon prajmu za neku kintu. ostalo ne znam. moguce da ima negde mukte ili ce biti vrlo skoro. sinoc je bila poslednja epizoda. 

Link to comment

HANNA

 

pitka rumunska pizdarija snimljena u Madjarskoj sa dvojcem iz Killinga i zgodnom devojcicom.

tabacine su prosecne, moglo je biti dosta bolje, pucacine uzasno prebildovane.

bez jebacine.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...